DARBO RINKOS LYDERIS 2023
I vieta paslaugų kategorijoje
UAB „DPD Lietuva“

Kurjeris Klaipėdoje

800-1200 €/mėn. Į rankas
Klaipėda - UAB „DPD Lietuva“

Darbo pobūdis

Kasdien aptarnaujame tūkstančius reiklių klientų, rūpestingai teikdami aukščiausios kokybės paslaugas. Todėl motyvuota ir tobulėjanti komanda – mūsų sėkmės garantas.
Mėgsti gerą nuotaiką komandoje ir su klientais, esi dinamiškas ir rūpestingas, sieki laimėjimų ir pelnyto pripažinimo?
Prisijunk prie mūsų!

  • Siuntų/krovinių surinkimas bei pristatymas laiku mieste arba jo apskrityje;
  • Kokybiškas, kliento lūkesčius atitinkantis aptarnavimas;
  • Darbas su mikroautobusu.

Reikalavimai darbuotojui

  • Noras dirbti, atsakingumas, atidumas.
  • B kategorijos vairuotojo pažymėjimas (stažas virš 2 metų).
  • Panašaus darbo patirtis (privalumas).

Įmonė siūlo

  • Draugišką kolektyvą.
  • Galimybę mokytis ir tobulėti.
  • Konkurencingą atlyginimą, priklausantį nuo darbo rezultatų.

Darbdavys: UAB "DPD Lietuva" partneris - UAB „Kaducėjus“ Dėl platesnės informacijos kreipkitės telefonu LEZ Pramonės g. 10, Klaipėda, LT-94102, Lietuva

Atlyginimas

800-1200 €/mėn. į rankas

UAB “DPD Lietuva” () – sėkmingai veikianti tarptautinė smulkių siuntų pervežimo įmonė, besiorientuojanti į aukščiausios kokybės paslaugų teikimą, vertinanti kompetentingus, motyvuotus, iniciatyvius, atsakingus ir nuolat siekiančius tobulėti darbuotojus.

Konfidencialumą garantuojame. Apie atrankos rezultatus informuosime tik į pokalbį pakviestus kandidatus.

Atsiliepdami į karjeros skelbimą ir pateikdami savo CV, Jūs patikite savo asmens duomenis UAB „DPD Lietuva“ bei sutinkate, kad juos rinksime ir tvarkysime kandidatų į darbo vietas atrankos tikslais. Išsamiau su mūsų vykdoma kandidatų asmens duomenų tvarkymo politika galite susipažinti
informacija apie UAB „DPD Lietuva“
444
Darbuotojų skaičius
50-100 mln. €
Pajamos 2022 m.