UAB „Sidabrinis Voras“

Kurjeris Klaipėdos regione (B kategorija)

750-1200 €/mėn. Į rankas
Klaipėda, Gargždai, Kretinga - UAB „Sidabrinis Voras“

Darbo pobūdis

● Siuntų pristatymas ir surinkimas Klaipėdos mieste ir regione;

● Darbo laikas: I-V 6:00/7:00 -15:00/16:00 val.

Reikalavimai darbuotojui

● Noras mokytis, tobulėti, dirbti ir užsidirbti;
● Asmeninė disciplina ir atsakomybė;
● Puikūs bendravimo įgūdžiai;
● Gebėjimas greitai orientuotis situacijoje;
● Motyvacija ir sugebėjimas bendradarbiauti komandoje;
● Pareigingumas ir asmeninė atsakomybė.

Įmonė siūlo

● Papildomus priedus, priklausančius nuo darbo rezultatų;
● Stabilią darbo vietą;
● Vidutinis atlyginimas į rankas 750-1200 eurų.

Atlyginimas

750-1200 €/mėn. į rankas

UAB „Sidabrinis voras" – atsakingai dirbanti, sparčiai auganti įmonė.

Pagrindinė įmonės veikla – vietinis ir tarptautinis siuntų/krovinių gabenimas, Krovinius gabename nuosavu transportu bei teikiame ekspedijavimo paslaugas. Visi kroviniai yra apdrausti CMR draudimu, taip pat pervežame pavojingus (ADR) krovinius.

Savo klientams siūlome palankias krovinių transportavimo sąlygas, kokybišką aptarnavimą už priimtiną kainą.

Mūsų partneriai - didelę patirtį turinčios Lietuvos ir užsienio pervežimų bei logistikos kompanijos.

Susisiekite su mumis dėl Jūsų krovinio pervežimo ar kitų mūsų siūlomų paslaugų. Mūsų tikslas ilgalaikis bendradarbiavimas.
informacija apie UAB „Sidabrinis Voras“
1436 €
Vid. atlyginimas bruto
217
Darbuotojų skaičius
10-20 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1215 €
25% uždirba 1215-1402 €
25% uždirba 1402-1628 €
25% uždirba nuo 1628 €