Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
MB „Reitara“
More about company »

Kurjeris - partneris

1300 €/mėn. Į rankas
Vilnius - MB „Reitara“

Darbo pobūdis

Skubiai ieškomas vairuotojas Vilniuje!!!!!!

Jeigu turite nuosava automobili arba galimybė nuomotis, laukiam jūsų mūsų komandoje! Laikas veikti ir uždirbti pakankamai! Darbas fiziškai nesunkus ir įdomus!

Atlyginimas 1300 per mėnesį iškart!

Darbas prailgintu etatų (45 val/savaitė)

Darbo pasiūlyma skelbia MB "Reitara"

Reikalavimai

  • Nuosavas automobilis arba galimybė nuomotis
  • Sąžiningumas
  • Galimybė dirbti per Individualį veiklą
  • Noras augti kartu su įmonė

Mes jums siūlome

  • Darbas prailgintu grafiku
  • Atlyginimas 1300 per mėnesi
  • Stabilios darbo sąlygos
  • Greitai pasiekamos karjeros perspektyvas

Atlyginimas

1300 €/mėn. į rankas
Atlyginimas nurodytas neatsiskaičius sąnaudu. Atsiskaičius sąnaudas ~1100 eurų į rankas

Kadangi įmonė yra jauna bet labai stabili ir patikima, mes aktyviai ieškome komandos nariu kurie nori augti su mumis kartu. Mes galim pasiūlyti naujam komandos nariui greitai pasiekamas karjeros perspektyvas mūsų įmonėje