No.1 LITHUANIA'S MOST VISITED JOB SITE
You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
DARBO RINKOS LYDERIS 2022
Tarp TOP 30 Lietuvoje
UAB „Omniva LT“

Kurjeris (-ė), pristatantis džiaugsmą, Klaipėdos mieste.

800-1100 €/mėn. Į rankas
Klaipėda - UAB „Omniva LT“

Darbo pobūdis

  • Smulkių krovinių surinkimas bei pristatymas gavėjams
  • Siuntų išėmimas/įdėjimas į džiaugsmą saugojančius paštomatus bei jų priežiūra
  • Siuntų pasikrovimas į mikroautobusiukus, reikalaujantis tetrio dėliojimo įgūdžių
  • Bendravimas su klientais taip, kad visuomet įvykdytumėme savo pažadą pristatyti džiaugsmą
  • Puikus miesto gatvių raizginio išmanymas

Mūsų partneriams Klaipėdoje reikia pastiprinimo.
Darbo laikas:
Pirmadieniais - penktadieniais, 7:00-16:00 val.
Antradieniais - šeštadieniais, 16:00 - 22:00 val.

Telefonas pasiteiravimui:

Reikalavimai darbuotojui

  • Pasižymi greita orientacija
  • Esi mandagus, moki valdyti konfliktines situacijas
  • Laikaisi susitarimų ir esi atsakingas
  • Tau patinka padėti kolegoms ir klientams
  • Nebijai iššūkių
  • Turi patirties dirbant panašaus pobūdžio darbą (siuntų pristatymas) ir vairuojant mikroautobusą (B kategorijos vairuotojo pažymėjimas)

Prisijungęs prie mūsų džiaugsiesi:

Darbo ir laisvalaikio balansas

Lankstus darbo grafikas

Atlyginimas

800-1100 €/mėn. į rankas
Atlygio dydis priklauso nuo rezultatų.

OMNIVA partneris - UAB "Aibera". Dėl platesnės informacijos kreipkitės telefonu:
informacija apie UAB „Omniva LT“
2109 €
Vid. atlyginimas bruto
(38% didesnis už LT vidurkį)
490
Darbuotojų skaičius
20-30 mln. €
Pajamos 2021 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1434 €
25% uždirba 1434-1808 €
25% uždirba 1808-2465 €
25% uždirba nuo 2465 €