Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
Kolonial

Kurjeris

17 €/val. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Užsienis: Norvegija - Kolonial

Darbo pobūdis

Maisto iš internetinės maisto prekių parduotuvės išvežiojimas klientams į namus mikroautobusu Osle ir aplink.
Galima dirbti daug valandų, valandinis darbo užmokestis 170NOK.
Darbas tikrai ne visiems, nes būna kartais tenka palaipioti ir į 4, ir į 5 aukšta, bet įmonėje yra ir merginų, kurios dirba tą patį darbą, tai manau vaikinams neturėtų būti problemų.

Reikalavimai

Gera anglu kalba;
Fizinė ištvermė;
B kategorijos vairuotojo pažymėjimas.
Privalumai:
Patirtis kurjerio darbe
Patirtis vairuojant autobusiuka

Mes jums siūlome

170nok valandinį atlyginimą;
Daug darbo valandų (galima dirbti ir mažai);
Galime apgyvendinti;
Su darbiniu autobusiuku važinėjate į namus ir į darbą.

Atlyginimas

17 €/val. neatskaičius mokesčių
170NOK/h
Kolonial

Kolonial

Įmonėje sėkmingai dirba daugiau kaip 300 darbininkų!