Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "SKUBIOS SIUNTOS"
More about company »

Kurjeris - vairuotojas (09:00-18:00 val. Vilniuje)

Vilnius - UAB "SKUBIOS SIUNTOS"

Darbo pobūdis

Darbo laikas 09:00- 18:00 val.
Siuntų krovimas, rūšiavimas
Automobilio pasikrovimas pagal maršrutą
Siuntų įteikimai klientams
Siuntų surinkimas iš klientų
Klientų konsultavimas apie įmonės teikiamas paslaugas
Siuntų ir jų dokumentų tvarkymas
Kuro, pravažiuotų kilometrų registravimas

Reikalavimai

Ne mažesnė nei 3 metų vairavimo patirtis (B kategorija) – visos kitos kategorijos būtų privalumas
Anglų ir rusų kalbų pagrindai, darbo kompiuteriu įgūdžiai
Puikūs bendravimo įgūdžiai
Atsparumas stresui
Greita orientacija aplinkoje

Mes jums siūlome

Įdomų ir dinamišką darbą tarptautinėje kompanijoje
Geras darbo sąlygas ir socialines garantijas

Įkurta JAV 1907 m. kaip kurjerinė kompanija, UPS išaugo į didžiulę tarptautinę korporaciją, kurios prekės ženklas yra vienas žinomiausių ir labiausiai vertinamų pasaulyje. UPS tapo didžiausia pasaulyje siuntų pristatymo kompanija ir pirmaujančiu specializuotų transportavimo ir logistikos paslaugų tiekėju. Kiekvieną dieną UPS valdo siuntų, informacijos ir finansinius srautus daugiau nei 200 pasaulio šalių ir teritorijų.
Informacija apie UAB "SKUBIOS SIUNTOS"
1434 €
Vid. atlyginimas bruto
(60% didesnis už LT vidurkį)
132
Darbuotojų skaičius
5-10 mln. €
Pajamos 2016 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 774 €
25% uždirba 774-1359 €
25% uždirba 1359-1814 €
25% uždirba nuo 1814 €
Vadovas: Vaidotas Lašas