Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą, jūs sutinkate su cvbankas.lt slapukų politika. Daugiau apie privatumo politiką ×
UAB "DHL LIETUVA"
More about company »

Kurjeris Klaipėdos mieste

Nuo 600 Eur
Klaipėda - UAB "DHL LIETUVA"

Darbo pobūdis

Nustatytu laiku paimti iš kliento ar pristatyti klientui siuntinius ir dokumentus.
Būtų sudaryta terminuota darbo sutartis su galimybe likti nuolatiniam darbui.

Reikalavimai

Vairuotojo pažymėjimas ir nepriekaištingi vairavimo įgūdžiai (ne mažiau nei 2 m. vairavimo patirtis). Gera orientacija Klaipėdos mieste.
Puikus kurjeris dirba greitai, darbą padaro gerai iš pirmo karto, mėgsta tai, ką daro, yra patikimas, punktualus, mandagus ir atsakingas.

Mes jums siūlome

  • Stabilų darbą kompanijoje, kuriai svarbus darbuotojų pasitenkinimas ir kuri siekia aukščiausių paslaugų kokybės standartų.
  • Visas socialines garantijas.

Atlyginimas

Nuo 600 Eur atskaičiavus mokesčius
Priklauso nuo rezultatų
Su perspektyva didėti

UAB "DHL LIETUVA"

DHL (www.dhl.lt) - pasaulyje pirmaujanti skubių siuntų ir logistikos kompanija, klientams siūlanti pažangiausias skubių siuntų ir krovinių gabenimo oro, jūrų ir sausumos transportu paslaugas ir sprendimus į 228 pasaulio šalių. 400 000 profesionali darbuotojų komanda DHL klientams garantuoja greitas ir patikimas paslaugas ir visada siekia viršyti kliento lūkesčius. DHL centrinė būstinė yra Bonoje, o 100 proc. jos akcijų priklauso Deutsche Post grupei. DHL Lietuvoje veikia nuo 1992 metų, šiuo metu kompanijoje dirba 180 darbuotojų.
Įmonėje vid. atlyginimas 1282€
58% didesnis už Lietuvos vidurkį
SoDra lapkričio mėn. duomenys (atlyginimas neatskaičius mokesčių)

Other company job ads: