Job ad is not active
You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
UAB „DHL LIETUVA“

Kurjeris Kauno mieste ( nepilnai darbo dienai )

Vilnius - UAB „DHL LIETUVA“

Darbo pobūdis

Nustatytu laiku paimti iš kliento ar pristatyti klientui siuntinius ir dokumentus.

Darbo grafikas: 11:30 - 18 val.

Reikalavimai darbuotojui

Vairuotojo pažymėjimas ir nepriekaištingi vairavimo įgūdžiai (ne mažiau nei 2 m. vairavimo patirtis). Gera orientacija Kauno mieste.
Puikus kurjeris dirba greitai, darbą padaro gerai iš pirmo karto, mėgsta tai, ką daro, yra patikimas, punktualus, mandagus ir atsakingas.

  • Stabilų darbą kompanijoje, kuriai svarbus darbuotojų pasitenkinimas ir kuri siekia aukščiausių paslaugų kokybės standartų.
  • Visas socialines garantijas.

DHL Express – pasaulyje pirmaujanti skubių siuntų kompanija, pristatanti daugiau nei į 220 pasaulio šalių ir teritorijų.
informacija apie UAB „DHL LIETUVA“
2586 €
Vid. atlyginimas bruto
(70% didesnis už LT vidurkį)
228
Darbuotojų skaičius
30-50 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 2037 €
25% uždirba 2037-2448 €
25% uždirba 2448-3047 €
25% uždirba nuo 3047 €