Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „OK transportas“
More about company »

Kurjeris Vilniuje (C kat.)

950-1100 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „OK transportas“

Darbo pobūdis

paletinių siuntų pristatymas Vilniaus mieste ir miesto apylinkėse
savalaikis paletinių siuntų surinkimas, darbas su skaneriu, atitinkama dokumentacija
bendravimas su klientais;
darbas su 5t-10t. sunkvežimiu.

Reikalavimai

noras mokytis, tobulėti, dirbti ir užsidirbti;
asmeninė disciplina ir atsakomybė;
puikūs bendravimo įgūdžiai;
gebėjimas greitai orientuotis situacijoje;
pageidaujama vairavimo patirtis, C kategorija ir 95 kodas.

Mes jums siūlome

Atlyginimą priklausantį nuo darbo rezultatų. (nuo 950 Eur atskaičius mokesčius);
Galimybę mokytis ir tobulėti;
Darbą draugiškame kolektyve;
Darbo vieta: Liepkalnio g. 180, Vilnius, “DPD Lietuva“

Jei šis darbo pasiūlymas Jus sudomino, kviečiame siųsti savo gyvenimo aprašymą.

Atlyginimas

950-1100 €/mėn. į rankas

Krovinių gabenimas, pervežimas krovininiais automobiliais tarptautiniais, vietiniais maršrutais, į užsienį, Lietuvoje.
Informacija apie UAB „OK transportas“
748 €
Vid. atlyginimas bruto
280
Darbuotojų skaičius
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 582 €
25% uždirba 582-762 €
25% uždirba 762-900 €
25% uždirba nuo 900 €
Vadovas: Remigijus Latvaitis