Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Autonuoma.com“

Kurjeris

1000-1600 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Vilnius - UAB „Autonuoma.com“

Darbo pobūdis

UAB Autonuoma.com įmonė, įprastai nuomojanti mikroautobusus šiuo metu ieško kurjerių siuntų išvežiojimui.

Vairuotojams suteikiame Opel Vivaro/Renault Trafic 2017-2019 metų mikroautobusus.

Mokame už pristatytų siuntų kiekį - viena pristatyta siunta 1,15 Eur (bruto). Vairuotojai pristato nuo 40 (pirmomis dienomis) iki 85 (patyrę) per dieną. Norintys, papildomai gali užsidirbti išveždami siuntas į paštomatus.

Sutarties terminas priklauso nuo karantino apribojimų Lietuvoje ir siuntų kiekio. Šiuo metu sausio mėnesiui, siuntas išvežiojančių žmonių labai trūksta. Dirbama darbo dienomis pirmadieniais - penktadieniais.

Raškyti mums tiesiogiai el. paštu arba asmenine žinute. Kotaktus rasite mūsų svetainėje.

Reikalavimai

Bent 3 metų vairavimo patirtis;
gebėjimas spręsti iškylančius klausimus ir greitai priimti sprendimus;
komunikabilumas bei malonus bendravimas su klientais.

Pageidautina panašaus darbo patirtis (maisto išvežiojimas, pavežėjo paslaugos), bet nebūtina.

Mes jums siūlome

Automobilį darbui, kuriuo galėsite keliauti tiek iš/į darbą;
padengia kuro išlaidas kelionėms iš/į darbą;
visas socialines garantijas;
esant poreikiui, lankstų darbo grafiką, derinantis su kitais kolegomis.

Atlyginimas

1000-1600 €/mėn. neatskaičius mokesčių
Priklauso nuo pristatytų siuntų skaičiaus.

UAB "Autonuoma.com" - įmonė teikianti automobilių nuomos, minivenų nuomos, mikroautobusų nuomos, autobusų nuomos paslaugas, tačiau šiuo metu užsiimanti siuntų išvežiojimu.
informacija apie UAB „Autonuoma.com“
5
Darbuotojų skaičius
100-200 tūkst. €
Pajamos 2019 m.