Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
MB „Rinkos studija“ /Marketp2s
More about company »

KŪRYBINIŲ STRATEGIJŲ IR TEKSTŲ RAŠYTOJAS

650-800 €/mėn. Į rankas
Vilnius - MB „Rinkos studija“ /Marketp2s

Darbo pobūdis

  • Dalyvavimas integruotos marketingo komunikacijos strategijos ir planų ruošime. Kūrybinės komunikacijos aplinkos analizė: žinutės, video ir audio reklamų turinio komunikacija, straipsnių turinys;
  • Dalyvavimas kuriant marketingo ir komunikacijos projektus. Kūrybinių strategijų ruošimas pagal rinkos ir aplinkos analizės duomenis;
  • Darbas su tekstais: žinutės, lozungai, šūkiai, straipsniai, scenarijai ir kt.
  • Kampanijų žinučių efektyvumo stebėsena ir analizė.

Reikalavimai

  • Universiteto ar kolegijos diplomas (socialiniai mokslai/ filologija/ komunikacija);
  • Geros lietuvių kalbos žinios: gramatika, stilius, redagavimas;
  • Geros anglų kalbos žinios;
  • Pozityvumas, motyvacija dirbti su komunikacijos kūrybinėmis strategijomis ir tekstais;
  • Ypač svarbus kandidato noras nuolat tobulėti komunikacijos ir reklamos kūrybinių strategijų ruošimo srityje, gebėti dirbti savarankiškai, atrasti ir atrinkti modernias kūrybinių sprendimų metodologijas.

Mes jums siūlome

MARKET P2S pažada patirtį mažame ir profesionaliame kolektyve, įgūdžius marketingo ir komunikacijos strateginių projektų kūrime. Ieškomas motyvuotas ir atsakingas asmuo, kuriam bus patikėta dirbti ties realiais integruotos komunikacijos projektais vadovaujant marketingo ekspertui.

Atlyginimas

650-800 €/mėn. į rankas

MARKET P2S teikia kokybiškas paslaugas nuo rinkos pažinimo iki sėkmingo sprendimo. Ruošiame integruotos marketingo komunikacijos strategijas, planus ir projektus, kurių laikydamiesi įgyvendiname net sudėtingiausius marketingo ir komunikacijos sprendimus. Organizuojame komunikacijos ir reklamos kampanijas.
Ieškome kūrybinių komunikacijos strategijų ir tekstų raytojo ("copywriter"). Esi kūrybiškas, gebi vienu sakiniu perteikti produktui, paslaugai ar asmeniui būdingas savybes? Rašyti ir kurti tau malonumas? Mūsų projektai tavęs jau laukia!