Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
Lietuvos Respublikos valstybės saugumo departamentas

KVIEČIAME IT SPECIALISTUS (-ES)

Vilnius - Lietuvos Respublikos valstybės saugumo departamentas

Darbo pobūdis

Kurk sumanias informacines technologijas nacionalinio saugumo priešakinėms linijoms. Valstybės saugumo departamente mums reikia Tavęs!

Kviečiame į laisvas pareigybes šiose IT veiklos srityse:
  • Programavimas (kūrimas, testavimas, konsultavimas);
  • IT ir ryšių saugumo užtikrinimas;
  • Kompiuterių tinklo administravimas, analizė;
  • Kompiuterių duomenų bazių administravimas, analizė;
  • Kompiuterių sistemų projektavimas, administravimas, analizė;
  • Kiti darbai susiję su IT srities išmanymu.

Reikalavimai darbuotojui

  • Turėti profesinių įgūdžių, žinių ir patirties pagal pasirinktą IT veiklos sritį;
  • Išsilavinimas IT srityje ir teorinės ar praktinės žinios kibernetinio saugumo srityje būtų privalumas;
  • Noras tarnauti Lietuvai.

Mes jums siūlome

Mes siūlome:
  • Galimybių ir iššūkių kupiną darbą kūrybiškoje komandoje;
  • Aukščiausio lygio IT ekspertų mentorystę;
  • Profesinius mokymus Lietuvoje ir užsienyje, tobulėjimo ir karjeros galimybes;
  • Puikias sąlygas įgyvendinti savo profesinius tikslus įvairiose IT srityse;
  • Patogią, reikalingomis priemonėmis aprūpintą darbo vietą.

Atlyginimas ir darbo vieta:
  • 1300 eurų „į rankas“ ir daugiau, priklausomai nuo patirties ir kompetencijos;
  • Vilnius, Pilaitės pr. 19.

Lietuvos Respublikos valstybės saugumo departamentas yra žvalgybos institucija, kurios tikslas – užtikrinti valstybės saugumą, šalinant rizikos veiksnius, pavojus ir grėsmes valstybės suverenitetui, teritorijos neliečiamybei ir vientisumui, konstitucinei santvarkai, valstybės interesams, jos gynybinei ir ekonominei galiai.
Žvalgyboje pritaikomi ir panaudojami visi žmonių gebėjimai, todėl savo pareigūnams siūlome labiausiai asmenines ir profesines savybes bei žinias atitinkantį ir atskleidžiantį darbą, o iš jų tikimės lojalumo Lietuvos Respublikai ir jos įstatymams, sąžiningumo žmonėms ir valstybei, kompetencijos vykdant patikėtas užduotis ir pagarbos žmogaus teisėms ir laisvėms.
Daugiau apie mus sužinosi apsilankęs interneto svetainėje.
informacija apie Lietuvos Respublikos valstybės saugumo departamentas
1675 €
Vid. atlyginimas bruto
(10% didesnis už LT vidurkį)
62
Darbuotojų skaičius
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1295 €
25% uždirba 1295-1618 €
25% uždirba 1618-1980 €
25% uždirba nuo 1980 €