No.1 LITHUANIA'S MOST VISITED JOB SITE
UAB „Timber Cabins“

Kviečiame prisijungti B2C pardavimų vadybininką (-ę) Vilniuje (Lenkijos rinka)

1800-4000 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Vilnius - UAB „Timber Cabins“

Apie mus

UAB Timber Cabins (Lietuvoje žinomi kaip "Meistro Namai") jau beveik penkiolika metų projektuoja, gamina bei parduoda medinius namus visoje Europoje. Šiuo metu prie savo komandos kviečiame jungtis ambicingą ir motyvuotą Pardavimų vadybininką (-ę) darbui su B2C klientais Lenkijoje

Darbo pobūdis

  • Medinių namų pardavimai privatiems klientams Lenkijoje (B2C)
  • Eksporto pardavimai telefonu ir/ar el. laiškais, daugiausiai įmonės el. puslapio lankytojams
  • Komercinių pasiūlymų ruošimas, derybos, kainų analizė
  • Klientų esamų ir potencialių poreikių analizė
  • Jokių šaltų skambučių! Klientų užklausos generuojamos marketingo kampanijų pagalba. Dirbi su tais, kurie nori dirbti su Tavimi!
  • Mėnesinių pardavimo planų įgyvendinimas, pardavimų proceso efektyvus valdymas, komunikacija su klientais
  • Kitų, su pardavimais susijusių, procesų valdymas (logistikos, statybų ir pan.)

Reikalavimai kandidatui

  • Puikios lenkų kalbos žinios žodžiu ir raštu (pagrindinė kalba bendraujant su įmonės klientais Lenkijoje)
  • Geros anglų kalbos žinios (vidinei komunikacijai įmonėje su kolegomis iš kitų šalių)
  • Gebėjimas parduoti telefonu ir el. laiškais (darbas su “šiltais” ir “karštais” klientais)
  • Stiprus noras siekti geriausio rezultato, nepamirštant kliento pasitenkinimo
  • Puikūs bendravimo, derybų ir problemų sprendimo įgūdžiai
  • Darbo su CRM sistemomis žinios (būtų privalumas)
  • Puikus kompiuterinis raštingumas

Mes siūlome

  • Konkurencingą atlygį ir motyvuojantį pardavimų priedą, priklausantį nuo pasiektų mėnesio rezultatų
  • Galimybę derinti darbą ofise su darbu iš namų
  • Ofisą su puikiu Vilniaus vaizdu
  • Visus Tau reikalingus darbo įrankius efektyviems rezultatams pasiekti
  • Galimybę jungtis prie augančios įmonės, siūlyti bei įgyvendinti savo idėjas
  • Ambicingą ir palaikančią komandą

Atlyginimas

1800-4000 €/mėn. neatskaičius mokesčių
Atlyginimo dydis priklausys nuo kandidato patirties bei kompetencijų ir kiekvienu atveju bus derinamas atskirai

Medinius namus gaminame ir statome nuo 2008–ųjų. Per šį laiką įgyvendinome tūkstančius projektų visoje Europoje.

Manai, kad gali būti naudingas mūsų komandos narys? Atsiųsk savo CV!
See all ads of this company (6)
informacija apie UAB „Timber Cabins“
1708 €
Vid. atlyginimas bruto
(12% didesnis už LT vidurkį)
114
Darbuotojų skaičius
10-20 mln. €
Pajamos 2021 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 750 €
25% uždirba 750-1434 €
25% uždirba 1434-2454 €
25% uždirba nuo 2454 €