Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „MAXIMA LT“

KVIEČIAME TAPTI MAXIMA KOMANDOS DALIMI ŠIRVINTOSE

630-725 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Širvintos - UAB „MAXIMA LT“

Darbo pobūdis

  • KVIEČIAME TAPTI MAXIMA KOMANDOS DALIMI ŠIRVINTOSE ir gauti 200 EUR premiją už išdirbtą pilną mėnesį.

Reikalavimai

  • lietuvių kalbos žinios;
  • panašaus darbo patirtis būtų privalumas;
  • galimybė dirbti slenkančiu darbo grafiku (4 darbo, 4 poilsio dienos).

Mes jums siūlome

  • 200 eur/mėn. (neatskaičius mokesčių) priedą prie darbo užmokesčio, už išdirbtą pilną mėnesį (pagal savo pamainas) šioje parduotuvėje;
  • apmokymus neturintiems darbo patirties;
  • stabilią darbo vietą arčiau namų;
  • nemokamus pietus;
  • tobulėjimo ir karjeros galimybes.

Atlyginimas

630-725 €/mėn. neatskaičius mokesčių

MAXIMA LT - stabilus ir patikimas darbdavys, suteikiantis realias galimybes saviraiškai ir karjerai.
informacija apie UAB „MAXIMA LT“
1034 €
Vid. atlyginimas bruto
13166
Darbuotojų skaičius
>100 mln. €
Pajamos 2019 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 779 €
25% uždirba 779-882 €
25% uždirba 882-1100 €
25% uždirba nuo 1100 €