No.1 LITHUANIA'S MOST VISITED JOB SITE
Job ad is not active
You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
UAB „Hekon“

KVIETIMAS SKIRTAS PADAVĖJAMS Novotel Vilnius Centre viešbutyje

Vilnius - UAB „Hekon“

Darbo pobūdis

  • Greitas, paslaugus ir sklandus svečių aptarnavimas;
  • Švaros ir tvarkos palaikymas;
  • Higienos normų laikymasis;�
  • Garantuoti gerą atmosferą ir palaikyti ryšį su visais klientais;
�• Atlikti papildomas vadovo paskirtas užduotis

Reikalavimai darbuotojui

  • Panašaus darbo patirtis, būtų privalumas;
  • Paslaugumas ir komunikabilumas;
  • Puiki lietuvių ir anglų kalba (rusų kalba būtų privalumas);
  • Gebėjimas dirbti komandoje ir individuliai;
  • Greita orientacija , imlumas naujovėms;
  • Dėmesys detalėms, pedantiškumas;
  • Noras mokytis ir tobulėti.

Įmonė siūlo

  • Darbą draugiškame ir jaunatviškame kolektyve;
  • Darbą pačiame Vilniaus centre;
�• Darbą slenkančiu grafiku, įskaitant savaitgalius ir šventines dienas;�
  • Karjeros galimybės viešbučio viduje, taip pat kituose grupės viešbučiuose Lietuvoje ir užsienyje;
UAB „Hekon“

UAB „Hekon“

ibis Vilnius Centre ir Novotel Vilnius Centre -, tarptautinei ACCOR grupės grandinei priklausantys viešbučiai
informacija apie UAB „HEKON“
1765 €
Vid. atlyginimas bruto
(16% didesnis už LT vidurkį)
106
Darbuotojų skaičius
5-10 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1219 €
25% uždirba 1219-1469 €
25% uždirba 1469-1970 €
25% uždirba nuo 1970 €