Job ad is not active
You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
UAB Secure Nordic Payments

KYC specialistas

1000-1200 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB Secure Nordic Payments

Darbo pobūdis

Ar domitės AML/KYC sritimi ir apibūdinate save kaip analitišką bei atvirą komandos žaidėją?

UAB „Secure Nordic Payments“ ieško KYC specialisto, kuris būtų atsakingas už duomenų patikrinimą, analizę ir sisteminimą.

Atsakomybės

  • Galimos rizikos, susijusios su kliento profiliu, analizė;
  • Klientų duomenų kokybės ir pateiktų duomenų teisingumo užtikrinimas;
  • Klientų patikrinimo valdymas;
  • Klientų duomenų informacijos sisteminimas;
  • Duomenų registravimo stebėjimas ir nuolatinis duomenų atnaujinimas;
  • Bendradarbiavimas su kitais padaliniais koreguojant klientų duomenis;
  • Kasdienių užduočių atlikimas: duomenų įvedimas, ataskaitų analizė, susijusi su klientų duomenimis.

Reikalavimai darbuotojui

  • Patirtis bankininkystės/pinigų plovimo prevencijos paslaugų sektoriuje;
  • Aukštasis išsilavinimas (privalumas);
  • Puikūs bendravimo raštu ir žodžiu įgūdžiai anglų ir lietuvių kalbomis;
  • Gebėjimas tvarkyti konfidencialią informaciją;
  • Atsakingumas ir gebėjimas produktyviai organizuoti savo veiklą;
  • Gebėti dirbti tiek komandoje, tiek individualiai;
  • Tikimės, kad turite didelį norą mokytis ir tobulėti finansinių paslaugų sektoriuje.

Įmonė siūlo

  • 1 papildoma laisva diena Jūsų gimtadienio proga;
  • 1 diena per mėnesį yra skirta tik mokymuisi ir asmeniniam tobulėjimui;
  • Profesinio ir asmeninio tobulėjimo galimybes;
  • Dinamiškas ir iššūkius keliančias užduotis.

Atlyginimas

1000-1200 €/mėn. į rankas
Tikslus Jums pasiūlytas atlyginimas priklausys nuo Jūsų kvalifikacijos, kompetencijų, patirties ir atitinkamos darbo funkcijos reikalavimų

UAB Secure Nordic Payments - sparčiai auganti elektroninių pinigų įstaiga, kurios veikla reguliuojama Lietuvos banko. Įmonė siūlo automatizuotas banko sąskaitos atidarymo, mokėjimų paslaugas ir naują ir inovatyvų požiūrį į mokėjimo paslaugas. Mūsų tikslas yra teikti paprastas ir vartotojui suprantamas mokėjimo paslaugas už nedidelę kainą. Esame nedidelė, tačiau veržli profesionalų komanda, ieškanti kolegos, kuris domisi „FinTech“ sritimi, nori augti kartu su mumis ir nebijo naujų iššūkių.
informacija apie UAB Secure Nordic Payments
3683 €
Vid. atlyginimas bruto
(2 kartus didesnis už LT vidurkį)
19
Darbuotojų skaičius
1-2 mln. €
Pajamos 2022 m.