Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „C&D Style“

L'OCCITANE pardavėja (-as) - konsultantė (-as)

Kaunas - UAB „C&D Style“

Darbo pobūdis

Kvapniam L'OCCITANE salonui, esančiam PC "Mega", Kaune, ieškome konsultantės(-o) dirbti 0,75 etatu (4 dienos per savaitę). Mes Tau galime pasiūlyti kvapnią, Provansų alsuojančią darbo aplinką, karjeros galimybes, malonų darbą šauniame, jaunatviškame, linksmame ir draugiškame kolektyve. Jei mėgsti bendrauti, esi organizuota(-as), atsakinga(-as), pozityvi(-us) ir draugiška(-as) - prisijunk prie mūsų L'Occitane šeimos!

Reikalavimai

Ieškome atsakingo, darbštaus ir motyvuoto žmogaus, kuris yra pasiruošęs būti mūsų komandos dalimi ir sugebės atlikti patikėtas užduotis tiek individualiai, tiek komandoje. Pardavimų patirtis nebūtina (apmokome), tačiau noras tobulėti ir augti - būtinas!

Mes jums siūlome

Jaukią darbo aplinką, šaunų kolektyvą, priedus už gerus darbo rezultatus, iniciatyvą, mokymus, tobulėjimo patirtį pardavimuose ir karjeros galimybes.
UAB „C&D Style“

UAB „C&D Style“

C&D STYLE - dovanų ir interjero aksesuarų salonai, kuriuose kiekvienas ras jausmus sužadinančių dovanėlių artimiesiems, namų jaukumą kuriančių interjero detalių sau, stilingų biuro aksesuarų savo darbuotojams ir verslo partneriams...
informacija apie UAB „C&D Style“
960 €
Vid. atlyginimas bruto
99
Darbuotojų skaičius
5-10 mln. €
Pajamos 2019 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 458 €
25% uždirba 458-900 €
25% uždirba 900-1229 €
25% uždirba nuo 1229 €

You also might be interested in: