Job ad is not active
You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
UAB „C&D Style“

L'OCCITANE pardavėja (-as) - konsultantė (-as) PC Panorama,Vilnius

880-1044 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Vilnius - UAB „C&D Style“

Darbo pobūdis

Kvapniam L'OCCITANE salonui, esančiame PC Panorama, Vilniuje, ieškome konsultantės(-konsultanto) dirbti 0,5 - 0,75 etatu ( pageidautina rytinėje pamainoje nuo 10.00 val .). Mes Tau galime pasiūlyti kvapnią, Provansų alsuojančią darbo aplinką, karjeros galimybes, malonų darbą šauniame, jaunatviškame ir draugiškame kolektyve. Jei mėgsti bendrauti, esi organizuota(-as), atsakinga(-as), pozityvi(-us) ir draugiška(-as) - prisijunk prie mūsų L'Occitane šeimos!

SVARBU:
Darbo valandos - ieškome žmonių, kurie galėtų lengvai prisiderinti prie mūsų darbo grafiko, dirbti ir rytinėje pamainoje nuo 10.00 val.

Reikalavimai darbuotojui

Ieškome atsakingo, darbštaus ir motyvuoto žmogaus, kuris yra pasiruošęs būti mūsų komandos dalimi ir sugebės atlikti patikėtas užduotis tiek individualiai, tiek komandoje. Pardavimų patirtis nebūtina (apmokome), tačiau noras tobulėti ir augti - būtinas!

Tau siūlome jaukią darbo aplinką, šaunų kolektyvą, priedus už gerus darbo rezultatus, iniciatyvą, mokymus, tobulėjimo patirtį pardavimuose ir karjeros galimybes. Taip pat puikią galimybę tapti L'Occitane ambasadore(-iumi).

Atlyginimas

880-1044 €/mėn. neatskaičius mokesčių
Už gerus - rezultatyvius darbo rezultatus mokami priedai.
Atlyginimas nurodytas dirbant pilnu etatu.

C&D STYLE - dovanų ir interjero aksesuarų salonai, kuriuose kiekvienas ras jausmus sužadinančių dovanėlių artimiesiems, namų jaukumą kuriančių interjero detalių sau, stilingų biuro aksesuarų savo darbuotojams ir verslo partneriams.
informacija apie UAB „C&D Style“
1710 €
Vid. atlyginimas bruto
(12% didesnis už LT vidurkį)
96
Darbuotojų skaičius
5-10 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1086 €
25% uždirba 1086-1511 €
25% uždirba 1511-2139 €
25% uždirba nuo 2139 €