Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "SynHet"
More about company »

Laborantas / chemikas / analitikas / asistentas

Kaunas - UAB "SynHet"

Darbo pobūdis

Darbas organinės sintezės laboratorijoje - sintezuotų produktų gryninimas chromatografinais metodais (prepHPLC). Darbo specifika bus paaiškinta/apmokinta darbo vietoje.
Darbas laisvu grafiku, pvz. vakarais, savaitgaliais.

Reikalavimai

  • Gamtos mokslų, ypatingai, organinės chemijos žinios (mokyklos/kolegijos/universiteto lygmens) privalomos!
  • Laisva šnekamoji anglų kalba (įmonėje dirba užsieniečiai)!
  • Panašios darbo patirties turėjimas (privalumas);
  • Noras tobulėti ir mokintis.

Mes jums siūlome

  • Laisva darbo grafiką patogiu laiku (vakarais, savaitgaliais)
  • Jei yra noras tobulėti, mes suteiksime reikiamų žinių ir patirties;
  • Didėjantį atlyginimą priklausomai nuo darbo rezultatų;
  • Darbą jaunatviškame kolektyve;

Atlyginimas

Priklauso nuo rezultatų
Su perspektyva didėti

UAB SynHet atlieka užsakomają organinių junginių sintenzę. Mūsų klientai:
  • vaistus kuriančios etinės farmacinės kompanijos;
  • kompanijos (veterinarinių vaistų, agrohemijos,
pesticidų, biotechnologinės kompanijos, moksliniai tiriamieji centrai ar
gamtos/sveikatos mokslų universitetai) atliekančios sintezuotų junginių biologinio
aktyvumo tyrimus
  • tarptautinės, didmenine prekyba užsiimančios kompanijos.