Job ad is not active
You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
UAB „Eurofins Labtarna Lietuva“

Laborantas (-ė) chemijos skyriuje

900-1100 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Vilnius - UAB „Eurofins Labtarna Lietuva“

Darbo pobūdis

Nepriklausoma laboratorija, akredituota pagal tarptautinį LST EN ISO/IEC 17025:2018 standartą, atliekanti maisto, pašarų, vandens, aplinkos mėginių chemijos tyrimus, ieško naujo komandos nario chemijos skyriuje.

Pagrindiniai darbai ir funkcijos:

  • Įprastiniai chemijos laboratorijos darbai;
  • Darbo indų bei priemonių paruošimas;
  • Laboratorijos dokumentacijos pildymas;
  • Kiti su laboratorijos veikla susiję darbai pagal paruoštas darbo instrukcijas.

Reikalavimai darbuotojui

  • Aukštasis bakalaurinis ar aukštesnysis koleginis išsilavinimas gamtos mokslų srityje (chemijos, molekulinės biologijos, biologijos, bioinžinerijos, maisto saugos ir pan.) - privalumas.
  • Panašaus darbo patirtis būtų privalumas;
  • Gebėjimas dirbti komandoje, geri organizaciniai ir bendravimo įgūdžiai;
  • Kruopštumas, atsakingumas, sąžingumas.

  • Darbą sėkmingai dirbančioje ir augančioje tarptautinėje kompanijoje;
  • Galimybę realizuoti savo sugebėjimus bei tuo pačiu įgyti naujos patirties;
  • Visapusišką palaikymą ir darbo apmokymus adaptacijos laikotarpiu;
  • Draugišką kolektyvą;
  • Galimybę dirbti lanksčiu darbo grafiku.

Atlyginimas

900-1100 €/mėn. neatskaičius mokesčių

Eurofins Labtarna Lietuva - jau daugiau kaip 25 metus tyrimų paslaugas teikianti laboratorija maisto, žemės ūkio, aplinkos apsaugos bei energetikos sektorių įmonėms. Tai didžiausia tokio tipo privati laboratorija Lietuvoje, kurios paslaugomis naudojasi Lietuvos bei užsienio kompanijos. Vilniuje įkurta laboratorija yra dinamiškai besivystanti ir nuolat ieškanti naujų plėtos galimybių. Nuo 2017 metų įmonė tapo pasaulinės lyderės Eurofins Scientific grupės nare.
informacija apie UAB „Eurofins Labtarna Lietuva“
1822 €
Vid. atlyginimas bruto
(20% didesnis už LT vidurkį)
37
Darbuotojų skaičius
1-2 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1234 €
25% uždirba 1234-1600 €
25% uždirba 1600-2138 €
25% uždirba nuo 2138 €