Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „TIN CAP“

LABORANTAS (-Ė)

Nuo 1000 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Panevėžys - UAB „TIN CAP“

Darbo pobūdis

Žaliavų ir pagamintos produkcijos kokybės tikrinimas;
Dokumentacijos ruošimas ir sistemingas jos pildymas;
Laboratorijos įrenginių ir prietaisų bei saugomų medžiagų priežiūra;
Tvarkos darbo vietoje palaikymas.

Reikalavimai

Ne žemesnis kaip vidurinis išsilavinimas;
Darbo kompiuteriu įgūdžiai (Office paketas – Word, Excel, Outlook);
Atsakingas požiūris į darbą, noras gilinti žinias, gebėjimas dirbti savarankiškai ir komandoje;
Geros anglų, rusų kalbos žinios.
Aukštesnysis arba aukštasis išsilavinimas;
Privalumas panašaus darbo patirtis.

Mes jums siūlome

Darbą draugiškame kolektyve;
Motyvuojantį atlyginimą;
Galimybę augti ir tobulėti kartu su įmone;
Darbą su pažangiausiomis technologijomis.

Atlyginimas

Nuo 1000 €/mėn. neatskaičius mokesčių

Metalinių dangtelių gamyba
informacija apie UAB „TIN CAP“
1630 €
Vid. atlyginimas bruto
(7% didesnis už LT vidurkį)
16
Darbuotojų skaičius
1-2 mln. €
Pajamos 2019 m.