Laborantas / Jaunesnysis technologas

Nuo 1200 €/mėn. Į rankas

Darbo pobūdis

Pakruojo dvaro Spirito Varykla ieško laboranto / jaunesnio technologo.

Darbas laboratorijoje prižiūrint trauktinių ir distiliuotų gėrimų gamybos technologijas, gamybos rodiklių analizė, technologinių procesų dokumentacijos rengimas.

Esame naujus skonius kurianti nedidelė įmonė, todėl siūlome žinių gilinimą skonių ir natūralių žaliavų srityse. Įmonė pradėjo eksportą, tad tikimės, kad nebijai naujų iššūkių ir turi norą bendromis jėgomis tobulinti įmonėje vykstančius procesus.

Reikalavimai darbuotojui

Patirtis alkoholinių gėrimų gamybos srityje.

Įmonė siūlo

  • Darbo kompiuteris
  • Kvalifikacijos kėlimo kursai
  • Kelionės išlaidų apmokėjimas
  • Lankstus darbo grafikas

Konfidencialumą garantuojame.

Atlyginimas

Nuo 1200 €/mėn. į rankas

UAB "Pakruojo dvaro spirito varykla ir alaus darykla" - pirmoji nepriklausoma stiprių gėrimų distilerija, specializuojanti "craft" gėrimų gamyboje. Teikiame pirmenybę vietinėms žaliavoms, tikriems skoniams ir lietuviškoms tradicijoms.