Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Sertika“

Laboratorijos padalinio inžinierius

600-1300 €/mėn. Į rankas
Online interview
Kaunas - UAB „Sertika“

Darbo pobūdis

Elektronikos produktų saugos bandymų atlikimas pagal ES standartus, protokolų paruošimas.
Tarplaboratorinių, paralelinių bandymų atlikimas.
Standartų, pagal kuriuos atliekami bandymai peržiūra ir atnaujinimas.
Metodų analizė ir patvirtinimas.
Prietaisų priežiūra.
Bandymų veikla atliekama pagal LST EN ISO/ IEC 17025 standarto reikalavimus.

Darbo laikas: pilna darbo diena, galimas lankstus grafikas, jei darbuotojas studentas

Reikalavimai

1.Išsilavinimas – elektronikos inžinerija, metrologija, fizika mechanikos inžinerija, automatika, medžiagų mokslas (tikslieji mokslai). Tinka aukštesnysis, aukštasis išsilavinimas, gali būti paskutinių kursų studentas
2.Pageidaujama patirtis:
a) Įrengimų, prietaisų, priemonių (medicinos įrangos, elektronikos), gamyba projektavimas, remontas, techninė priežiūra, bandymai, kalibravimas, atitikties vertinimo veikla;
b) Darbas su techniniais dokumentais;
3. Anglų kalba - skaitymas, rašymas;
4.Geri darbo kompiuteriu įgūdžiai.
5.Vairuotojo pažymėjimas (B kategorija) - privalumas;

Mes jums siūlome

Mokymai, reikalingi kvalifikacijai kelti.
Draudimas visą parą nuo nelaimingų atsitikimų ar mirties.
II-osios pakopos pensija mokama įmonės lėšomis.
Lanksčias darbo valandas, galimybė dirbti savarankiškai nuotoliniu būdu,kai tai leidžia darbo pobūdis.
Draugiška komanda ir įmonės pietūs karantino metu.

Atlyginimas

600-1300 €/mėn. į rankas
Mokama fiksuota dalis
plius priedai, pagal pasiektas padalinio pajamas

UAB „SERTIKA", savo veiklą orientuoja į šias sritis:

I Sertifikavimas pagal standartus:
  • ISO 9001 Kokybės vadybos sistemos;
  • ISO 13485 Medicinos priemonės. Kokybės vadybos sistemos;
  • ISO 14001 Aplinkos apsaugos vadybos sistemos;
  • ISO 45001 Darbuotojų saugos ir sveikatos vadybos sistemos;
  • ISO/IEC 27001 Informacinės technologijos. Saugumo metodai. Informacijos saugumo valdymo sistemos;
  • ISO 17100 Vertimo paslaugos;
  • ISOAntikorupcinės vadybos sistemos;
  • ISO 22000 Maisto saugos vadybos sistemos Maisto saugos vadybos sistemos, GMP, Gairės dėl žmonėms skirtų vaistų geros platinimo praktikos;
  • EN 15593 Pakuotės. Higienos vadyba gaminant maisto gaminių pakuotes;
  • ISO 20000 Informacinės technologijos. Paslaugų valdymas. Informacijos saugumo valdymo sistemos.
ir kt.

II. Produktų saugos bandymai:
Elektroninių produktų gamintojai (pvz.: paštomatai)
Medicinos priemonių gamintojai
Audio, video, IT ir komunikacijų įranga
Šviestuvai, led šviestuvai, kištukų bei kištukinių lizdų gamintojai
Buitiniai prietaisai
Laboratorinės, matavimų bei valdymo įrangos gamintojai.
Produktų startuoliai.

III.Produktų sertifikavimas, CE ženklinimas, CE deklaracijos.
informacija apie UAB „Sertika“
999 €
Vid. atlyginimas bruto
18
Darbuotojų skaičius
300-500 tūkst. €
Pajamos 2019 m.