Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Personalo valdymo sistemos“

Laboratorijos technikos vadovas (-ė)

2000-2500 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Online interview
Šiauliai - UAB „Personalo valdymo sistemos“

Tavo darbo pobūdis būtų:

Bandymų atlikimas laboratorijoje;
Laboratorijos darbo, vadovaujantis LST EN ISO/IEC 17025:2018 standarto reikalavimais, organizavimas;
Laboratorijoje esamų technologinių įrengimų, programų priežiūra;
Pavaldžių darbuotojų darbo planavimas, organizavimas bei kontrolė, užtikrinant tinkamą laboratorijos paslaugų teikimą;
Bandymų metodikų, irenginių naudojimosi instrukcijų ir kitų laboratorijos dokumentų rengimas ir pildymas.

Reikalavimai:

Aukštasis inžinerinis išsilavinimas (pageidautina – mechanikos, elektrotechnikos, fizikos mokslai);
Ne mažesnė kaip 2 metų vadovavimo patirtįs bandymų laboratorijoje ar inžinerinę veiklą vykdančioje įmonėje;
Techninės dokumentacijos išmanymas;
LST EN ISO/IEC 17025:2018 standarto reikalavimų išmanymas ir mokėjimas juos taikyti praktiškai;
Puikios anglų kalbos žinios;
Geri darbo kompiuteriu įgūdžiai;
Greitas loginis mąstymas ir sprendimų priėmimas;
Gebėjimas dirbti savarankiškai, noras tobulėti ir atsakingumas.

Įmonė siūlo:

Galimybę dirbti modernioje aplinkoje ir panaudoti turimas profesines kompetencijas bei ugdyti naujas;
Atsakingą ir įdomų darbą inovatyvioje laboratorijoje.

Mes užtikriname Jūsų duomenų konfidencialumą. Jūsų CV perduosime klientui tik gavę Jūsų sutikimą. UAB ,,Personalo valdymo sistemos“ yra įregistruota asmens duomenų valdytoju valstybės registre.

Atlyginimas

2000-2500 €/mėn. neatskaičius mokesčių
priklauso nuo kompetencijų.

UAB “Personalo valdymo sistemos” klientas - moderni standartizuotų bandymų ir matavimų paslaugų laboratorija, nuolatiniam darbui Šiauliuose ieško technikos vadovo (-ės).