MV GROUP

Laboratorijos vadovas (-ė) Šiauliuose

1550-1670 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Šiauliai, Joniškis, Kelmė - MV GROUP

Darbo pobūdis

Užtikrinti sklandų ir efektyvų laboratorijos darbą ir vadovauti darbuotojų komandai;
Organizuoti ir užtikrinti gaminamos produkcijos, gaunamų pagrindinių ir pagalbinių medžiagų, žaliavų kokybės (fizikinių, cheminių, mikrobiologinių) rodiklių kokybės kontrolės atlikimą;
Diegti naujus kokybės kontrolės tyrimų metodus;
Parinkti ir įsisavinti naujus kokybės kontrolės prietaisus ir įrangą.

Reikalavimai ir privalumai

Aukštasis universitetinis ar jam prilygstantis išsilavinimas – maisto technologijos, maisto studijų, chemijos arba mikrobiologijos srityse;
Pageidautinas ne mažesnis kaip 5 metų darbo stažas alkoholio produktų gamybos srityje ir ne mažesnis kaip 3 metų darbo stažas alkoholio produktų kokybės tyrimų arba maisto produktų kokybės tyrimų srityje;
Anglų ir rusų kalbų mokėjimas;
Vadovavimo kompetencija, analitinis mąstymas, organizaciniai gebėjimai, kruopštumas.

Mes Jums siūlome

Darbą gilias tradicijas puoselėjančioje įmonėje;
Galimybę dirbti su unikaliais produktais;
Mokymus darbo vietoje;
Draugišką ir palaikantį kolektyvą;
Realias kvalifikacijos kėlimo galimybes;
Palankią aplinką realizuoti savo profesinius gebėjimus;
Visas socialines garantijas ir laiku mokamą atlygį;
Aprūpinimą reikalingais darbo įrankiais, drabužiais, saugos priemonėmis.

Kandidatas, siųsdamas savo gyvenimo aprašymą (CV), motyvacinį laišką ar kitus dokumentus, sutinka ir suteikia teisę duomenų valdytojui AB „MV GROUP Production“, buveinės adresas Aukštaičių g.7, Vilnius, tvarkyti jo asmens duomenis atrankos į darbo vietą (-as) vykdymo ir kandidatūros vertinimo tikslais. Daugiau informacijos apie asmens duomenų tvarkymą pateikiame asmens duomenų privatumo politikoje, kurią rasite mūsų interneto svetainėje

Atlyginimas

1550-1670 €/mėn. neatskaičius mokesčių
MV GROUP

MV GROUP

„MV GROUP Production“ - viena didžiausių regione alkoholinių gėrimų gamybos įmonių, vienijanti „Gubernijos“, „Stumbro“, „Alitos“ ir „Anykščių vyno“ gamyklas.
„Gubernija“ – seniausias alaus virimo tradicijas puoselėjanti darykla Lietuvoje. Manoma, kad daryklos istorija prasidėjo apie 1665-uosius metus, o per daugiau nei 350 metų sukaupta patirtis šiandien leidžia moderniai interpretuoti tradicinius receptus bei technologijas ir, naudojant modernius gamybinius įrenginius, išlaikyti gėrimų natūralumą bei autentiškumą. Šiandien augančią „Gubernijos“ profesionalų komandą Šiauliuose sudaro daugiau nei šimtas darbuotojų.