Job ad is not active
You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
UAB „Hi-Tec-Support“

Laboratorinės įrangos kalibravimo inžinierius

Nuo 1800 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Vilnius - UAB „Hi-Tec-Support“

Darbo pobūdis

Laboratorinės įrangos kalibravimas Europos sąjungos šalyse. Standartizuotų matavimų atlikimas laboratorinei įrangai - centrifūgoms, šaldytuvams, šaldikliams, inkubatoriams ir kitai įrangai.

Reikalavimai darbuotojui

  • Būtinas techninis, inžinerinis išsilavinimas
  • Darbo kompiuteriu įgūdžiai
  • Puikios anglų kalbos žinios
  • B kategorijos vairuotojo pažymėjimas
  • Komunikabilumas, atsakingumas, savarankiškumas, gebėjimas priimti sprendimus stresinėse situacijose, greita orientacija
  • Galimybė keliauti, dirbti Europos sąjungos šalyse - nuo pirmadienio iki penktadienio (nuolatinės komandiruotės).
  • Dėl darbo pasiūlymo pasiūlymo prašome kreiptis TIK turinčius inžinerinį išsilavinimą ir galinčius dirbti ne Lietuvoje nuo pirmadienio iki penktadienio.

Įmonė siūlo

  • Keliones po daugumą Europos sąjungos šalių
  • Stabilų, laiku mokamą atlyginimą su priedais
  • Patrauklias darbo sąlygas ir visas darbo priemones
  • Bendravimą tarptautinėje aplinkoje

Atlyginimas

Nuo 1800 €/mėn. neatskaičius mokesčių
Atlyginimas didėja priklausomai nuo atliktų kalibracijų skaičiaus per mėnesį: 8 eurai / 1 kalibracija + komandiruotpinigiai.

We offer laboratory equipment manufacturers in industry, in the analytical/diagnostics and biotechnology market and in the life sciences sector a market-oriented, professional hardware customer service, including international logistics.
informacija apie UAB „Hi-Tec-Support“
1
Darbuotojų skaičius
50-100 tūkst. €
Pajamos 2021 m.