Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Fazer Lietuva“

Laikinas darbas gamyboje VASAROS laikotarpiu

Nuo 640 €/mėn. Į rankas
Kaunas - UAB „Fazer Lietuva“

Darbo pobūdis

Įvairūs darbai prie linijos duonos ceche, darbas pamainomis, slenkančiu grafiku: 3 dienas dirbama dieną (nuo 7val. iki 19val.); 2,5 dienos poilsio; 3 naktinės pamainos (nuo 19val. iki 7val.); 3,5 dienos poilsio.

Reikalavimai

Jei esate darbštus bei atsakingas, siekiate dirbti draugiškame kolektyve ir prasmingai praleisti vasarą – laukiame Jūsų.

Mes jums siūlome

Geras darbo sąlygas;
Visas socialines garantijas;
Laiku mokamą darbo užmokestį.

Atlyginimas

Nuo 640 €/mėn. į rankas

„Fazer“ - maisto potyrius kurianti įmonė, suteikianti galimybę mėgautis geriausiomis skonių akimirkomis kiekvieną dieną, siūlanti duonos, saldumynų bei sveikos gyvensenos produktus. „Fazer“ veiklą vykdo aštuoniose šalyse.
Lietuvoje „Fazer“ grupei priklauso įmonė „Fazer Lietuva“, atstovaujanti „Gardėsio“ duonos prekiniam ženklui. Kaune esančioje kepykloje šiuo metu dirba daugiau nei 240 darbuotojų.
informacija apie UAB „Fazer Lietuva“
1648 €
Vid. atlyginimas bruto
(8% didesnis už LT vidurkį)
250
Darbuotojų skaičius
10-20 mln. €
Pajamos 2020 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1177 €
25% uždirba 1177-1362 €
25% uždirba 1362-1655 €
25% uždirba nuo 1655 €