Job ad is not active
You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
UAB „Fazer Lietuva“

Laikinas darbas gamyboje VASAROS laikotarpiu

Nuo 735 €/mėn. Į rankas
Kaunas - UAB „Fazer Lietuva“

Darbo pobūdis

Įvairūs darbai prie gamybinių įrengimų cechuose, darbas pamainomis, slenkančiu grafiku: 3 dienas dirbama dieną (nuo 7val. iki 19val.); 2,5 dienos poilsio; 3 naktinės pamainos (nuo 19val. iki 7val.); 3,5 dienos poilsio.

Reikalavimai darbuotojui

Jei esate darbštus bei atsakingas, siekiate dirbti draugiškame kolektyve ir prasmingai praleisti vasarą – laukiame Jūsų.

Įmonė siūlo

Geras darbo sąlygas;
Visas socialines garantijas;
Laiku mokamą darbo užmokestį.

Atlyginimas

Nuo 735 €/mėn. į rankas

Įmonės istorija prasidėjo 1891 m., kai jaunasis Karlas Fazeris atidarė savo pirmąją kavinę, turėdamas misiją – gaminti maistą, kuriantį vertę ir suteikiantį džiaugsmo akimirkas visiems aplinkiniams. „Fazer“ grupė yra susitelkusi į FMCG (greito vartojimo prekių) rinką, savo veiklą vykdo septyniose šalyse, o savo produkciją eksportuoja į daugiau nei 40 šalių .
Lietuvoje „Fazer“ grupei priklauso įmonė „Fazer Lietuva“, atstovaujanti „Gardėsis“ duonos prekiniam ženklui. Kaune esančioje kepykloje šiuo metu dirba apie 230 darbuotojų.
informacija apie UAB „Fazer Lietuva“
1892 €
Vid. atlyginimas bruto
(24% didesnis už LT vidurkį)
209
Darbuotojų skaičius
20-30 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1408 €
25% uždirba 1408-1646 €
25% uždirba 1646-2018 €
25% uždirba nuo 2018 €