Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Advantus“

Laikino darbo pasiūlymai

4,50-8 €/val. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Vilnius - UAB „Advantus“

Darbo pobūdis:

Siūlome įvairius laikino darbo pasiūlymus statybų, logistikos, maitinimo bei sandėliavimo srityse!

Šiuo metu ieškome:

  • Krovėjų;
  • Pagalbinių darbininkų/-ių (sandėliuose arba gamybos srityse);
  • Lipdukų klijuotojų;
  • Pakuotojų-rūšiuotojų (kosmetika, maisto bei aprangos produkcija);
  • Sandėlio darbuotojų (darbas su el. kratuvu, autokrautuvu arba el. vežimėliu);

Darbų lokacijos - Vilniaus miesto ribose.

Darbui reikalinga medicininė pažyma, kad galite dirbti nurodytomis sąlygomis, ir pažymėjimas, kad baigėte higienos įgūdžių mokymo programą.

Jeigu neturite - padėsime susitvarkyti!

Reikalavimai:

  • Ieškote laikinų darbo pasiūlymų;
  • Galite dirbti pilnu etatu;
  • Trokštate įgyti darbo patirties;
  • Esate atsakinga ir puntuali asmenybė;
  • Galite dirbti komandoje arba individualiai.

Svarbiausia - esate motyvuotas darbus atlikti kruopščiai!

Mes siūlome:

  • Galimybę dirbti slenkačiu darbo grafiku;
  • Laiku mokamą darbo užmokestį;
  • Įdomius darbo pasiūlymus;
  • Galimybę save išbandyti skirtingose profesinėse srityse!

Atlyginimas

4,50-8 €/val. neatskaičius mokesčių

ADVANTUS yra personalo paslaugų verslui įmonė. Advantus įmonių grupė veikia Baltijos šalyse: Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje.

Grupės pavadinimas ADVANTUS yra kilęs iš anglų kalbos žodžio “Advantage” - pranašumas. Mūsų misija - būti tiltu, operatyviai sujungiančiu darbdavius ir dirbti norinčius žmones.

ADVANTUS teikiamos paslaugos yra šios:
  • Laikinasis įdarbinimas (personalo darbo nuoma);
  • Įvairių pareigybių darbuotojų paieška ir atranka;
  • Darbuotojų testavimo ir vertinimo paslaugos;
  • Karjeros pasikeitimo (outplacement) konsultacijos.