UAB „Advantus“

Laikino ir pastovaus darbo pasiūlymai

4,23-9,47 €/val. Neatskaičius mokesčių
Vilnius - UAB „Advantus“

Darbo pobūdis:

Siūlome įvairius laikino ir ilgalaikio darbo pasiūlymus gamybos, logistikos, bei sandėliavimo srityse!

Dažniausiai ieškome:

  • Gamybos operatorių;
  • Pagalbinių darbininkų (-ių) statybose, sandėliuose arba gamyboje;
  • Pakuotojų, rūšiuotojų, lipdukų klijuotojų (kosmetika, maisto prekės);
  • Užsakymų komplektuotojų, skirstytojų, krovėjų;
  • Sandėlio higienos koordinatorių.

Darbo vietos: Vilniaus miesto ribose.

Darbo trukmė: nuo 1 d.d. iki 6 mėn ir ilgiau.

Darbo laikas: įvairios pamainos darbo dienomis ir savaitgaliais.

Darbui reikalinga medicininė pažyma, kad galite dirbti nurodytomis sąlygomis. Jeigu neturite - padėsime susitvarkyti!

Reikalavimai:

  • Esate atsakinga ir punktuali asmenybė;
  • Galite dirbti fizinius pobūdžio darbus;
  • Esate motyvuotas darbus atlikti kruopščiai;
  • Svarbiausia - norite dirbti ir išbandyti save įvairiuose darbuose.

Įmonė siūlo

  • Tik oficialius darbus;
  • Įdomius darbo pasiūlymus;
  • Galimybę rinktis Jus labiausiai dominantį grafiką ir vietą;
  • Galimybę save išbandyti skirtingose profesinėse srityse;
  • Laiku mokamą darbo užmokestį.

Atlyginimas

4,23-9,47 €/val. neatskaičius mokesčių
Darbo užmokestis priklauso nuo siūlomo darbo:

  • Lengvi pagalbiniai darbai (lipdukų klijavimas, kosmetikos komplektavimas, siuntų skirstymas): 4,23-4,55 Eur/val. neatsk. mokesčių.
  • Nekvalifikuoti ir fiziniai darbai (krovėjai, sandėlio darbininkai, operatoriai, pagalbiniai darbuotojai statybose): 5,40-8,03 Eur/val. neatsk. mokesčių.
  • Kvalifikuoti darbai: 7,00-9,47 Eur/val. neatsk. mokesčių.

ADVANTUS yra personalo paslaugų verslui įmonė. Advantus įmonių grupė veikia Baltijos šalyse: Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje.

Grupės pavadinimas ADVANTUS yra kilęs iš anglų kalbos žodžio “Advantage” - pranašumas. Mūsų misija - būti tiltu, operatyviai sujungiančiu darbdavius ir dirbti norinčius žmones.

ADVANTUS teikiamos paslaugos yra šios:
  • Laikinasis įdarbinimas (personalo darbo nuoma);
  • Įvairių pareigybių darbuotojų paieška ir atranka;
  • Darbuotojų testavimo ir vertinimo paslaugos;
  • Karjeros pasikeitimo (outplacement) konsultacijos.