Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "Corpus novum"
More about company »

Laivų mechanikai (laivų remonto įmonėje)

Nuo 3200 Eur
Užsienis: Islandija - UAB "Corpus novum"

Darbo pobūdis

  • Machinery repairs of ships
  • Repair valves.
  • Pressurized and hydraulic pipes
  • Installation of equipment
  • Other occasional machinery repairs .

Reikalavimai

  • Laivų mechaniko diplomas;
  • Patirtis;
  • Anglų kalbos suvokimas.

Mes jums siūlome

Puikias darbo sąlygas;
Įdarbinimą didelio Islandijos koncerno įmonėje;
Laiku mokamą atlyginimą;
Apmokamą apgyvendinimą (geromis sąlygomis) bei kelionę.

Atlyginimas

Nuo 3200 Eur atskaičiavus mokesčius

UAB "Corpus novum"– tai kompanija, kurioje suderinamas novatoriškumas ir patirtis.
Kolektyvas jau spėjęs tapti savo srities profesionalais, su įmonės valdybos pagalba turi daugiau nei dešimties metų patirtį žmogiškųjų išteklių srityje.