Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "MAGIRNIS"
More about company »

LANGŲ IR DURŲ MONTUOTOJAS (-A)

Vilnius - UAB "MAGIRNIS"

Darbo pobūdis

Plastikinių, medinių, aliuminių langų, durų ir kitų konstrukcijų demontavimas ir montavimas.

Reikalavimai

  • Ne mažesnė kaip 1 m. patirtis;
  • Darbštumas, kruopštumas, atsakingumas;
  • Sąžiningumas, orientacija į gerus darbo rezultatus ir kokybę;
  • Noras dirbti ir užsidirbti.

Mes jums siūlome

  • Atsakingą ir įdomų darbą modernioje įmonėje;
  • Konkurencingą, motyvuotą bei nuo darbo rezultatų priklausantį atlyginimą;
  • Visas socialines garantijas.

Privalumai:
  • galimybė dirbti komandiruotėse Lietuvoje, iki 150 km. atstumu nuo Vilniaus;
  • montuotojų brigados 5-8 žm.

Kita informacija:
Konfidencialumą garantuojame. Informuosime tik atrinktus kandidatus.

Atlyginimas

Derybų klausimas
Priklauso nuo rezultatų

UAB „MAGIRNIS“ – didelę patirtį sukaupusi, Lietuvoje lyderiaujanti bendrovė, kuri vykdo generalinio rangovo funkcijas, dominuoja įvairios paskirties pastatų renovacijos procese.
Informacija apie UAB "MAGIRNIS"
1151 €
Vid. atlyginimas bruto
(29% didesnis už LT vidurkį)
46
Darbuotojų skaičius
5-10 mln. €
Pajamos 2016 m.
Vadovas: Mindaugas Beišys