Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "Windex Group"
More about company »

LANGŲ MATUOTOJAS (-A) (TIK SU PATIRTIMI) VILNIUJE

700–1000 Eur
Vilnius, Elektrėnai - UAB "Windex Group"

Darbo pobūdis

  • Įmonės produktų ir teikiamų paslaugų pristatymas klientui bei pardavimas;
  • Komercinių pasiūlymų ruošimas, sutarčių sudarymas;
  • Matavimų atlikimas pas klientą;
  • Derybos su klientais.

Reikalavimai

  • Aukštasis arba aukštesnysis išsilavinimas;
  • Analogiško darbo patirtis;
  • Puikūs derybiniai įgūdžiai; komunikabilumas; atsakingumas;
  • Orientacija į rezultatą;
  • Geros rusų kalbos žinios (žodžiu);
  • Geri darbo kompiuteriu įgūdžiai (MS Office);
  • Vairuotojo pažymėjimas.

Mes jums siūlome

  • Darbą vienoje pirmaujančių langų gamybos įmonių;
  • Profesinius mokymus bei kvalifikacijos kėlimą;
  • Automobilį bei kitas darbui reikalingas priemones;
  • Stabilų ir konkurencingą atlyginimą bei priedus už rezultatus; papildomą įmonės motyvacinį paketą;
  • Pagarbų požiūrį į darbuotoją.

Informuosime kandidatus, patekusius į tolimesnį atrankos etapą.

Konfidencialumą garantuojame.

Atlyginimas

700–1000 Eur atskaičiavus mokesčius
Priklauso nuo rezultatų

Viena pirmaujančių langų gamybos ir prekybos įmonių, turinti daugiau nei 22 metų patirtį (www.windex.lt; www.plazlangai.lt)
Informacija apie UAB "Windex Group"
1202 €
Vid. atlyginimas bruto
(34% didesnis už LT vidurkį)
58
Darbuotojų skaičius
100-200 tūkst. €
Pajamos 2016 m.
Vadovas: Laurynas Remeikia