UAB „Jugum“

LANGŲ MONTUOTOJAS (-A) NYDERLANDUOSE

Nuo 1900 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „Jugum“

Aprašymas:

JUGUM bendradarbiauja su įmone Nyderlanduose, kuri įdarbina specialistus patikimose, augančiose įmonėse, vykdančiose langų, fasadų montavimo, gamybos darbus. Šiuo metu įmonė ieško LANGŲ MONTUOTOJŲ!

Darbo pobūdis:
Plastikinių ir aliuminių langų montavimas objektuose;
Langų rėmų detalių montavimas;
Vandens sandarinimo sistemų montavimas;
Darbas su stiklo konstrukcijomis;
Langų montavimo vietos paruošimas;
Kiti smulkūs darbai.

Darbo laikas:
40 valandų per savaitę.
Išvykimas po Naujųjų metų.

Reikalavimai:

Langų montavimo patirtis bent 1 metai;
Gera anglų arba vokiečių šnekamoji kalba.

Privalumai:
Galimybė vykti nuosavu automobiliu;
Turėti darbui skirtus pagrindinius įrankius.
CV anglų kalba – privalumas.

Mes jums siūlome:

Motyvuojantį atlyginimą (mokama 1 kartą per savaitę arba mėnesį pagal susitarimą);
Tiesioginį įdarbinimą puikią reputaciją turinčioje Nyderlandų įmonėje su visomis socialinėmis garantijomis;
Nemokamą įdarbinimą bei apgyvendinimą (atstumas iki darbo ne didesnis nei 35 km);
Geras gyvenimo sąlygas;
Įvairiapusę pagalbą prieš išvykstant ir išvykus;
Pagalbą paruošiant reikiamus dokumentus.

Turime ir kitokio pobūdžio darbų – laukiame Jūsų CV.

Kandidatuodami į poziciją, patvirtinate, kad nurodyti CV duomenys yra teisingi ir sutinkate, kad bus išsaugoti duomenų bazėje atrankos į darbo vietą tikslais.
Informuosime tik atrinktus kandidatus.
Konfidencialumas garantuojamas.

Atlyginimas

Nuo 1900 €/mėn. į rankas
UAB „Jugum“

UAB „Jugum“

JUGUM – esame KARTU su Jumis!

Jugum – tai profesionalios personalo paieškos, atrankos bei nuomos paslaugos.

Dirbame kartu su kandidatais ir klientais ne tik atrankos metu, bet ir jai pasibaigus.

Specializuojamės ir kaupiame patirtį gamybos ir technologijų srityje. Tuo esame išskirtiniai partneriai klientams bei pagalbininkai ieškantiems ar norintiems pakeisti esamą darbą.

Tikime, kad teikdami tik kokybiškas paslaugas, galime tobulėti ir būti naudingi, siekti naujų tikslų bei tapti stipriausia personalo sprendimų įmone teikiančia kompleksines paslaugas verslo partneriams.