Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Corpus novum“
More about company »

Langų plovėjai su IRATA pažymėjimu

Nuo 2200 €/mėn. Į rankas
Užsienis: Islandija - UAB „Corpus novum“

Darbo pobūdis

  • Langų plovimo darbai aukštyje;
  • Kiti valymo darbai.

Reikalavimai

  • IRATA pažymėjimas bei atitinkama arba panašaus darbo patirtis;
  • Geras fizinis pasirengimas;
  • Anglų kalbos žinio ( mokėti susikalbėti);
  • B kat. vairuotojo pažymėjimas.

Mes jums siūlome

  • Laiku mokamą atlyginimą;
  • Įdarbininmą Islandijos įmonėje bei geras darbo sąlygas;
  • Apgyvendinimą geromis sąlygomis (atlyginimas nurodytas atskaičiavus apgyvendinimo nuomą);
  • Kelionės bilietus nuperka darbdavys bei atskaičiuoja iš pirmųjų atlyginimų.

Atlyginimas

Nuo 2200 €/mėn. į rankas

UAB "Corpus novum"– tai kompanija, kurioje suderinamas novatoriškumas ir patirtis.
Kolektyvas jau spėjęs tapti savo srities profesionalais, su įmonės valdybos pagalba turi daugiau nei dvidešimties metų patirtį žmogiškųjų išteklių srityje.