Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB BALTO print
More about company »

Lankstymo operatorius (-ė) HEIDELBERG!

Vilnius - UAB BALTO print

Darbo pobūdis

BALTO print spaustuvė Šnipiškėse ieško darbuotojų, gebančių dirbti prie lankstymo mašinos (Heidelberg).

Ateik dirbti ten kur gimsta gražiausios knygos!

Reikalavimai

Patirtis ofsetinėje spaudoje;
Galimybė dirbti pamainomis po 12 val., slenkantis darbo grafikas, yra naktinių pamainų;
Gebėjimas prižiūrėti darbo vietos švarą ir tvarką.

Mes jums siūlome

Galimybę tapti vienos didžiausių spaustuvių Baltijos šalyse dalimi;
Atlyginimą atitinkantį Jūsų patirtį ir kompetenciją;
Karjeros galimybes;
Darbą strategiškai patogioje vietoje;
Draugišką kolektyvą.

Spaustuvė BALTO print — tai vieta kur gimsta gražiausios knygos!

BALTO print sėkmingai dirba Lietuvos bei užsienio rinkose, yra nuolatinė knygos meno konkursų laureatė. Spaustuvės produkcijos kokybė - aukščiausia, komanda - patyrę profesionalai.
Informacija apie UAB BALTO print
1482 €
Vid. atlyginimas bruto
(15% didesnis už LT vidurkį)
236
Darbuotojų skaičius
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 886 €
25% uždirba 886-1347 €
25% uždirba 1347-1813 €
25% uždirba nuo 1813 €
Vadovas: Artūras Karosas