Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Norac“

Lankstymo staklių operatorius (-ė) / dieninis darbo grafikas!

Nuo 630 €/mėn. Į rankas
Panevėžys - UAB „Norac“

Darbo pobūdis

  • Lakštinio metalo lankstymas staklėmis pagal pateiktus gamybinius brėžinius ir dokumentus.
  • Švaros ir tvarkos darbo vietoje palaikymas.
  • Darbas dieniniu grafiku: nuo I iki IV nuo 07:00 iki 15:45 val.;
V nuo 07:00 iki 14:30 val.

Reikalavimai

  • Panašaus darbo patirtis.
  • Gebėjimas skaityti brėžinius – privalumas.
  • Kruopštumas ir atsakingumas.
  • Motyvacija ir noras dirbti.

Mes jums siūlome

  • Fiksuotą valandinį atlyginimą, kuris bus peržiūrėtas po bandomojo laikotarpio arba kai jau gebėsite savarankiškai atlikti visas pareigybei nustatytas funkcijas.
  • 24/7 galiojantį sveikatos draudimą nuo nelaimingų atsitikimų.
  • Draugišką ir veržlų kolektyvą.
  • Socialiai atsakingą darbo aplinką.
  • Profesinius iššūkius ir tobulėjimą.
  • Savaime suprantamus dalykus: darbo aprangą, darbo aprangos skalbimo galimybę, visas darbui atlikti reikalingas priemones, socialines garantijas bei laiku mokamą darbo užmokestį.

Siųsdami savo CV Jūs sutinkate, kad pasibaigus šiai atrankai, Jūsų CV bus saugomas UAB ,,Norac“ vidinėje duomenų bazėje ne ilgiau kaip 3 mėnesius su tikslu atlikti atrankas į kitas laisvas darbo vietas. Bet kokia pateikta Jūsų asmeninė informacija bus laikoma konfidencialia. Primename, kad Jūs turite teisę bet kada atšaukti savo sutikimą, susipažinti su tvarkomais savo asmens duomenimis arba reikalauti juos ištaisyti, kreipdamiesi į UAB „Norac“ personalo skyrių Tel. Nr. .

Atlyginimas

Nuo 630 €/mėn. į rankas
Darbo užmokestis didėja atsižvelgiant į kandidato kategoriją, kuri nustatoma įmonės viduje bandomuoju arba po bandomojo laikotarpio, atsižvelgiant į tai, kaip darbuotojui sekasi.
UAB „Norac“

UAB „Norac“

UAB „Norac“ – norvegiško kapitalo įmonė, priklausanti „Otterlei Group“ įmonių grupei, Lietuvoje savo veiklą vykdo nuo 2006 metų. Įmonė gamina vonios modulius, naudojamus laivams ar naftos platformoms, įvairias pertvarų plokštes ir duris.

Jūs galite mumis pasitikėti – esame TOP įmonė (rekvizitai.lt duomenimis, 2019 metais patekome tarp 7 % visų Lietuvos įmonių, kaip patikimiausia ir ekonomiškai stabiliausių įmonių Lietuvoje).
informacija apie UAB „Norac“
1517 €
Vid. atlyginimas bruto
271
Darbuotojų skaičius
10-20 mln. €
Pajamos 2020 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1154 €
25% uždirba 1154-1367 €
25% uždirba 1367-1684 €
25% uždirba nuo 1684 €