Lauko inžinerinių tinklų darbų vadovas

1800-2500 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „Gilva“

Darbo pobūdis

Siūlome darbą atsakingam, savarankiškam bei organizuotam darbų vadovui lauko vandentiekio ir nuotekų tinklų statybos srityje.
Darbo pobūdis:
  • darbų organizavimas ir kontrolė objektuose;
  • darbų terminų ir kokybės užtikrinimas;
  • objektui numatytų resursų kontrolė;
  • bendravimas su užsakovais, tiekėjais ir įvairių instancijų atstovais;
  • vadovavimas paskirtame objekte pavaldžių darbuotojų grupei (1-3 brigadoms);
  • dokumentacijos ruošimas, derinimas ir pridavimas.

Reikalavimai darbuotojui

  • statybos darbų vadovo atestatas;
  • siūlomo darbo patirtis ;
  • vairuotojo pažymėjimas;
  • geri darbo kompiuteriu įgūdžiai;
  • organizaciniai gebėjimai ir laiko planavimo įgūdžiai;
  • atsakomybė bei gebėjimas greitai priimti sprendimus;
  • rusų kalbos mokėjimas yra privalumas.

Įmonė siūlo

Transportas

Kelionės į/iš darbo kompensavimas
  • geras darbo sąlygas;
  • visas socialines garantijas;
  • visas darbui reikalingas priemones (darbinį automobilį, telefoną ir pan.);
  • galimybę mokytis, tobulėti ir dalyvauti stambių projektų įgyvendinime.

Kilus klausimams susisiekite kontaktiniu numeriu +37067233075.

Atlyginimas

1800-2500 €/mėn. į rankas

UAB „Gilva“

Pagrindinės veiklos sritys:
Pajungimas prie centralizuoto vandentiekio ir nuotekų tinklų
Nuotekų valymo įrenginių montavimas
Lauko nuotekų šalinimo sistemų įrengimas