Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "Gelmita"
More about company »

Lauko inžinerinių tinklų montuotojas

Nuo 900 Eur
Vilnius - UAB "Gelmita"

Darbo pobūdis

Lauko inžinerinių tinklų montavimas t.y. vandentiekio, buitinių nuotekų, lietaus bei drenažo tinklų statyba;
Vamzdynų montavimas;
darbas komandoje ir savarankiškai.

Reikalavimai

Analogiško darbo patirtis 1 metai;
sugebėjimas dirbti savarankiškai ir komandoje;
pareigingumas ir atsakingas požiūris į darbą.

Mes jums siūlome

Motyvuojantis ir stabilus darbo užmokestis;
visos socialinės garantijos;
nuolatinis darbas šiuolaikiškoje, patikimoje, stabiliai dirbančioje, augančioje įmonėje;
įdomus ir atsakingas darbas, jauname ir draugiškame kolektyve;
visas reikalingas priemones darbui.

Atlyginimas

Nuo 900 Eur atskaičiavus mokesčius

UAB "Gelmita" turinti sėkmingos darbo patirties vandentvarkos, nuotekų sistemų įrengimo, vandens ir geoterminių gręžinių bei šildymo sistemų įrengimo srityje.

Ieškome ir į savo komandą norime priimti veiklius, ryžtingus, pažangiai mąstančius, savarankiškus žmones, gebančius priimti sprendimus ir dirbti komandoje.
Informacija apie UAB "Gelmita"
882 €
Vid. atlyginimas bruto
(9% didesnis už LT vidurkį)
43
Darbuotojų skaičius
1-2 mln. €
Pajamos 2016 m.
Vadovas: Arvydas Paunksnis