Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Skaitel“
More about company »

Lauko inžinerinių tinklų (telekomunikacijų) darbų vykdytojas (vokiškai kalbantis)

Nuo 2000 Eur
Užsienis: Vokietija - UAB „Skaitel“

Darbo pobūdis

Įmonė UAB „Skaitel“ darbui Vokietijoje ieško vokiškai susikalbančio darbuotojo lauko inžinerinių tinklų (telekomunikacijų) darbų vykdytojo / montuotojo pareigose.

Darbo apibūdinimas:
  • Žemės kasimo darbai, lauko telekomunikacinių tinklų montavimas, dangų atstatymas;
  • bendravimas vokiečių kalba su užsakovu ir vietiniais gyventojais;
  • pagalba darbų vadovui organizuojant darbus objektuose;
  • vadovavimas pavaldžių darbuotojų grupei.

Reikalavimai

  • vokiečių kalbos mokėjimas;
  • vairuotojo pažymėjimas;
  • galimybė dirbti užsienyje;
  • organizaciniai gebėjimai ir laiko planavimo įgūdžiai;
  • be žalingų įpročių.

Mes jums siūlome

  • geras darbo sąlygas;
  • galimybę mokytis, tobulėti ir dalyvauti stambių projektų įgyvendinime.

CV siųsti el.paštu
Tel. pasiteirauti

Atlyginimas

Nuo 2000 Eur atskaičius mokesčius
Priklauso nuo rezultatų
Su perspektyva didėti

Įmonė nuo 2007 m. vykdo silpnų srovių, elektros, automatikos montavimo darbus. Teikiame kompleksines paslaugas stambiems gamintojams, telekomunikacijų tiekėjams, taip pat atskiras paslaugas mažoms bei vidutinėms įmonėms.
Informacija apie UAB „Skaitel“
1153 €
Vid. atlyginimas bruto
(29% didesnis už LT vidurkį)
42
Darbuotojų skaičius
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 618 €
25% uždirba 618-1024 €
25% uždirba 1024-1643 €
25% uždirba nuo 1643 €
Vadovas: Andrius Žukauskas