Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "JCDecaux LIETUVA"
More about company »

Lauko reklamos planuotojas (-a)

Vilnius - UAB "JCDecaux LIETUVA"

Darbo pobūdis

  • Lauko reklamos kampanijų vietų planavimas pasitelkiant tam pritaikytas programas;
  • Ataskaitų ruošimas, duomenų pateikimas kolegoms bei kitiems skyriams;
  • Vidinių sistemų prižiūrėjimas ir atnaujinimas, bendradarbiavimas su įmonės padaliniais visoje Lietuvoje siekiant optimaliausių sprendimų.

Reikalavimai

  • Kruopštumas ir organizuotumas, puikūs laiko planavimo įgūdžiai ir gebėjimas valdyti keletą užduočių vienu metu;
  • Gebėjimas dirbti tiek savarankiškai, tiek ir komandoje;
  • Aukštesnysis išsilavinimas;
  • Puikios MS Excel žinios;
  • Anglų kalbos žinios (raštu ir žodžiu);
  • Privalumas - media planuotojo ar kito panašaus darbo patirtis.

Mes jums siūlome

  • Atsakingą ir įdomų darbą lauko reklamos planavimo srityje;
  • Tarptautinę kultūrą;
  • Mokymosi, tobulėjimo ir profesinių siekių įgyvendinimo galimybes;
  • Draugišką ir iššūkius priimantį kolektyvą;
  • Papildomas naudas, nesusijusias su darbo užmokesčiu.

JCDecaux yra pirmaujanti prancūziško kapitalo lauko reklamos kompanija savo veiklą vykdanti 80 pasaulio šalių. Lietuvoje JCDecaux užima rinkos lyderio poziciją. Prisijungdami prie JCDecaux turėsite galimybę įsilieti į komandą, kuri turi vieningą bei aiškią strategiją, bendrus tikslus ir vertybes.
Informacija apie UAB "JCDecaux Lietuva"
1974 €
Vid. atlyginimas bruto
(2 kartus didesnis už LT vidurkį)
46
Darbuotojų skaičius
5-10 mln. €
Pajamos 2016 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1297 €
25% uždirba 1297-1524 €
25% uždirba 1524-2114 €
25% uždirba nuo 2114 €
Vadovas: Žaneta Fomova