Job ad is not active
You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
UAB „Artezija“

Lauko tinklų statybos darbuotojas

800-1200 €/mėn. Į rankas
Panevėžys - UAB „Artezija“

Darbo pobūdis

  • Medžiagų pristatymas į objektus;
  • Pagalba objektuose kolegoms;
  • Priskirtos tehnikos priežiūra ir remontas;
  • Bendri ūkio darbai.

Reikalavimai darbuotojui

  • Darbštumas;
  • Ūkiškumas;
  • Nagingumas;
  • Atsakingumas;
  • Greita orientacija;
  • Iniciatyvumas;
  • C kategorija (privalumas);
  • Patirtis dirbant su mini ekskavatoriumi (privalumas).

Įmonė siūlo

  • Įdomų, savarankišką ir dinamišką darbą;
  • Motyvuojantį darbo atlygį bei priedus už darbo rezultatus;
  • Darbui reikalingas priemones;
  • Draugišką darbo kolektyvą;
  • Galimybę mokytis, tobulėti ir dalyvauti įvairių projektų įgyvendinime.

Atlyginimas

800-1200 €/mėn. į rankas

Įmonė Lietuvoje dirba virš 30 metų ir yra sukaupusi didelę patirtį vykdant įvairius vandentiekio, nuotekų šalinimo bei geoterminio šildymo projektus.

Mūsų įmonė ieško naujų komandos narių, tad, jei domiesi idomiu darbu, esi darbštus, patinka įgyvendinti lauko inžinerijos tinklų projektus, atsiųsk savo gyvenimo aprašymą bei motyvacinį laišką el.paštu komercija <a> artezija.lt ir mes įvertinsime tavo kandidatūrą. Plačiau apie įmonę sužinosi mūsų įmonės internetiniame puslapyje.
informacija apie UAB „Artezija“
1169 €
Vid. atlyginimas bruto
11
Darbuotojų skaičius
500 tūkst.-1 mln. €
Pajamos 2023 m.