Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Šimtmečio žaidynės“
More about company »

Lazerinių žaidimų administratorius

400-700 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „Šimtmečio žaidynės“

Darbo pobūdis

Vilniuje ieškome draugiško ir energingo komandos nario.

Darbo pobūdis:
1. Žaidimų dalyviams išduoti įrangą ir supažindinti su žaidimo taisyklėmis,
2. Prižiūrėti ir organizuoti žaidimą,
3. Administruoti „Facebook“ ir „Instagram“ paskyrą,
4. Priimti skambučius ir rezervacijas, dirbti su kasa,
5. Palaikyti puikią nuotaiką.

Reikalavimai

1. Komunikabilumas,
2. Puikios lietuvių, anglų kalbų žinios (rusų kalba privalumas),
3. Puikūs darbo kompiuteriu įgūdžiai,
4. Galimybė dirbti vakarais ir savaitgaliais sutartomis valandomis.

Mes jums siūlome

Siūlome fiksuotą atlygimą (400 Eur) + atlyginimą už išdirbtas valandas.

Jei susidomėjai, lauksime Tavo CV!

Atlyginimas

400-700 €/mėn. į rankas

Jau greitai atidaroma erdvi „Laser Tag“ žaidimų arena Kernavės g. 86. (prie „Compensa“ koncertų salės).