Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "NOVOGAMING VILNIUS"
More about company »

Lažybų tarpininkas (-ė) - kasininkas (-ė) barmenas (-ė)

400–500 Eur
Kaunas - UAB "NOVOGAMING VILNIUS"

Darbo pobūdis

  • profesionalus klientų aptarnavimas,
  • darbas kompiuteriu,
  • kasos operacijų valdymas,
  • vidinių ataskaitų rengimas.

Reikalavimai

Jei Tau jau 18-....
Esi komunikabili (-us) ir atsakinga (-as);
Mėgsti bendrauti su žmonėmis;
Gali dirbti pagal lankstų slenkantį darbo grafiką.

Mes jums siūlome

Profesionalų, linksmą ir draugišką kolektyvą;
Visas socialines garantijas bei darbą slenkančiu darbo grafiku su galimybe suderinti su studijomis, laisvalaikiu ir pomėgiais.
Visus norinčius prisijungti prie mūsų kolektyvo – apmokysime, padėsime ir linksmai dirbsime kartu.

Atlyginimas

400–500 Eur atskaičiavus mokesčius
Su perspektyva didėti

B kategorijos lošimo automatų salonai
Įmonėje vid. atlyginimas 646€
SoDra spalio mėn. duomenys (atlyginimas neatskaičius mokesčių)