Job ad is not active
You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
UAB „Lošimų strateginė grupė“

LAŽYBŲ TARPININKĖ (-AS) (MARIJAMPOLĖ)(darbo laikas: 10-22h)

500-1000 €/mėn. Į rankas
Marijampolė - UAB „Lošimų strateginė grupė“

Darbo pobūdis

Darbas su klientais – svarbiausias įmonėje, todėl ieškome itin šaunios lažybų punkto tarpininkės. Jeigu lengvai randi bendrą kalbą su įvairiais žmonėmis, esi atsakinga ir atidi smulkmenoms, šis darbas – kaip tik Tau!

Tavo darbas bus užtikrinti sklandų „Betsafe“ lažybų punkto darbo organizavimą: rūpestingą bei malonų klientų aptarnavimą, vidaus ataskaitų ruošimą, dokumentų tvarkymą bei kasos operacijų valdymą. Dirbant kartu su motyvuota bei draugiška mūsų komanda turėsi galimybę nuolatos tobulinti savo įgūdžius bei kelti kvalifikaciją, o pradėjus dirbti tave apmokysime visko, ko prireiks šiose pareigose

Reikalavimai darbuotojui

Mūsų prioritetas – laimingi ir besišypsantys klientai, tad vienas iš svarbiausių uždavinių šiame darbe – nuolatos skleisti gerą nuotaiką, maloniai bei dėmesingai aptarnauti kiekvieną punkto lankytoją;
Darbas su klientais – tai komunikacijos procesas, tad didžiausias privalumas šiame darbe – plati šypsena bei noras bendrauti;
Jeigu esi draugiška, iniciatyvi, atsakinga, punktuali, jeigu greitai įsisavini naują informaciją, nori dirbti, mokytis ir tobulėti – laukiame Tavęs prisijungiant prie mūsų sparčiai augančios komandos!

  • Darbą sparčiai augančioje bendrovėje, kuri bet kokioje situacijoje išlieka lojali ne tik savo klientams, bet ir kiekvienam darbuotojui;
  • Visuomet laiku mokamą atlyginimą bei galimybę gauti priedus už kokybiškai atliktus darbus;
  • Draugišką ir visuomet pasiruošusį padėti kolektyvą;
  • Visas socialines garantijas bei motyvacinę sistemą;
  • Galimybę derinti darbą su studijomis.

Jeigu esi pasiryžusi iššūkiams ir nusiteikusi tobulėti, kviečiame Tave prisijungti prie mūsų komandos!

Atlyginimas

500-1000 €/mėn. į rankas

Mūsų įmonė – lažybų bendrovė atstovaujanti tarptautinį prekinį ženklą Betsafe (), priklausanti įmonių grupei Betsson Group, sėkmingai veikiančiai tarptautinėje rinkoje, kurios pagrindinė veikla – azartinių lošimų organizavimas internete. Grupėje dirba >1700 darbuotojų visame pasaulyje, todėl augimo galimybių galimybės neapribotos netgi lokacijos mastu.
informacija apie UAB „Lošimų strateginė grupė“
3364 €
Vid. atlyginimas bruto
(2 kartus didesnis už LT vidurkį)
36
Darbuotojų skaičius
10-20 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 2279 €
25% uždirba 2279-3000 €
25% uždirba 3000-4250 €
25% uždirba nuo 4250 €