DARBO RINKOS LYDERIS 2023
I vieta energetikos kategorijoje
Ignitis grupė

LEAN PROJEKTŲ VADOVAS (-Ė)

Vilnius - Ignitis grupė

Darbo aprašymas

  • LEAN sistemos kūrimas ir palaikymas grupės mastu;
  • Savarankiškas LEAN įrankių ir metodų diegimas grupės įmonėse;
  • Mokymų medžiagos apie LEAN ir kitų veiklos efektyvumo didinimo įrankių bei metodų rengimas ir mokymų vedimas, darbuotojų konsultavimas;
  • Įmonių grupės procesų ir jų rodiklių analizė;
  • LEAN iniciatyvų/ projektinių veiklų įgyvendinimas, jų kuravimas bei koordinavimas grupės mastu.

Reikalavimai

  • Esate įgijęs (-usi) aukštąjį išsilavinimą;
  • Turite ne mažesnę nei 2 metų projektų valdymo patirtį;
  • Patirtis diegiant LEAN, 6 Sigma ir/ar panašius metodus bei įrankius organizacijoje būtų privalumas;
  • Turite patirties rengiant mokymų medžiagą bei juos vedant;
  • Gebate analizuoti veiklos procesus, praktikas ir interpretuoti veiklos rodiklius;
  • Turite puikius analitinio mąstymo, gebėjimo sisteminti ir apibendrinti informaciją, valdyti didelius informacijos srautus įgūdžius;
  • Esate kūrybiškas (-a), iniciatyvus (-i), orientuotas (-a) į rezultatą ir norite tobulėti;
  • Puikiai mokate anglų kalbą;
  • Turite gerus darbo MS Office įgūdžius.

Papildoma informacija

Kodėl turėtumėte mus pasirinkti?

  • Galimybė pritaikyti ekspertines žinias pažangioje energetikos srities įmonių grupėje;
  • Profesionali aplinka ir iniciatyvūs kolegos padės ieškoti geriausių sprendimų;
  • Atsakingos užduotys ir profesiniai iššūkiai neleis nuobodžiauti;
  • Platus ir įdomus atsakomybių laukas - ne tik funkcinės užduotys bet ir galimybė kurti, inicijuoti pokyčius.

KAS YRA LE GRUPĖS PASLAUGŲ CENTRAS?

Mūsų veikla orientuota į „Lietuvos energijos" grupės įmonių aptarnavimą, teikiant IT, viešųjų pirkimų, apskaitos, žmogiškųjų išteklių administravimo, teisines ir klientų aptarnavimo paslaugas. Mūsų misija – būti patikimais verslo aptarnavimo partneriais, siūlant klientui paprastus, aiškius ir kliento lūkesčius išpildančius sprendimus.