Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Juodeliai“
More about company »

LEAN vadovas (Marijampolėje)

Nuo 1500 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Kaunas, Prienai - UAB „Juodeliai“

Darbo pobūdis

Kurti procesų tvarkas ir prižiūrėti jų realų vykdymą
Sukurti sistemą fizinei tvarkai cechuose ir administracijoje, prižiūrėti bei prižiūrėti jos įgyvendinimą/laikymąsi
Produkcijos kokybės valdymas (per KPI)
Savalaikis sertifikavimas ir atitikimas reikalavimams
LEAN diegimo proceso koordinavimas
Naujų projektų vertinimas ir įgyvendinimas, tinkamų LEAN įrankių parinkimas;
LEAN įrankių stebėjimas palaikymas ir tobulinimas;
LEAN proceso integracijos visoje įmonėje užtikrinimas;
LEAN 5’S lyderiavimas

Reikalavimai

Atvirumas pokyčiams;
Orientacija į tikslą ir rezultatą;
Noras ir gebėjimas nuolat mokytis;
Savidisciplina, užsispyrimas;
Projektų valdymo patirtis;
Kokybės vadybos išmanymas;
Gebėjimas efektyviai dirbti MS Excel programa;
Lean koordinavimo darbo patirtis.

Mes jums siūlome

Darbą draugiškame kolektyve
Darbo rezultatus atitinkantį atlyginimą
Papildomas naudas pagal Gerovės paketą
Nuolatinio tobulėjimo galimybes

Atlyginimas

Nuo 1500 €/mėn. neatskaičius mokesčių

Mes esame medinių padėklų ruošinių lyderiai Baltijos šalių ir Lenkijos regione, nes laikydamiesi griežtų Europos standartų reikalavimų, būdami atsakingi prieš darbuotojus bei klientus ir nesibaimindami diegti inovacijų, pasiekiame puikių rezultatų Lietuvoje ir užsienio šalyse.
Mūsų įmonės veiklą ir sėkmę lydi tokie verslo principai, kaip: darbuotojų vertinimas, glaudus bendravimas su klientais, susitarimų laikymasis.
Įmonės vystymąsi lemia kertinės organizacijos vertybės: atsakingumas, kokybė ir novatoriškumas.
Europos standarto gaminių įmonės šūkis išreiškia kompanijos dėmesį savo produkcijai ir klientams: aukštos kokybės gaminiai, greita reakcija į užsakymus, abipusiai pirkėjui ir pardavėjui naudingi sandoriai.
Informacija apie UAB „Juodeliai“
1325 €
Vid. atlyginimas bruto
(48% didesnis už LT vidurkį)
434
Darbuotojų skaičius
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 750 €
25% uždirba 750-1007 €
25% uždirba 1007-1360 €
25% uždirba nuo 1360 €
Vadovas: Andrius Zimnickas