Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „LJ78“

LEDAINEI REIKALINGA (-AS) LEDŲ BARMENĖ (-AS) DIRBTI SLENKANČIU GRAFIKU PILNU ETATU

Nuo 662 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Klaipėda - UAB „LJ78“

Darbo pobūdis

  • Ledų, kavos, sulčių, kokteilių paruošimas ir pateikimas klientams;
  • Darbas su kasos aparatu;
  • Inventorizacijos atlikimas;
  • Greitas ir mandagus pirkėjų aptarnavimas.

Reikalavimai

  • Sąžiningumas;
  • Atsakingumas;
  • Paslaugumas;
  • Greita orientacija;
  • Reprezentatyvumas;
  • Komunikabilumas ir organizaciniai sugebėjimai;
  • Tvarkingumas.

Mes jums siūlome

  • Laiku mokamą atlyginimą;
  • Visas socialines garantijas;
  • Darbą jaunatviškame, draugiškame ir pastoviame kolektyve;
  • Darbas slenkančiu grafiku (trumpa -ilga savaitė);
  • Atlyginimas 3.94 Eur / h + % nuo apyvartos.
  • Ieškome darbui pilnu etatu.

Laukiame gyvenimo aprašymų su nuotraukomis, atsirinktus kandidatus pakviesime darbo pokalbiui.
Tel. pasiteiravimui: .
Skambinti I-V 10:00 - 18:00;

Atlyginimas

Nuo 662 €/mėn. neatskaičius mokesčių
Valanda 3,94 Eur + % nuo apyvartos.
UAB „LJ78“

UAB „LJ78“

NAMINIAI „VALENTINO LEDAI“ – GAMINAMI KAS DIENA ŠVIEŽI, NAUDOJANT LIETUVIŠKĄ NATŪRALŲ PIENĄ, ŠVIEŽIAS UOGAS IR VAISIUS.
VALENTINO ledus gaminame jau nuo 2005 metų, kas kartą savo lankytojams pasiūlydami vis naujus skonius, kurių suskaičiuojame daugiau nei 50, todėl kas dieną pateikiame lankytojams vis naujus ir šviežiai pagamintus ledus.
informacija apie UAB „LJ78“
763 €
Vid. atlyginimas bruto
59
Darbuotojų skaičius
500 tūkst.-1 mln. €
Pajamos 2020 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 504 €
25% uždirba 504-639 €
25% uždirba 639-1005 €
25% uždirba nuo 1005 €