Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "PERSONALO SPRENDIMAI"
More about company »

LEDO ARENOS OPERATORIUS (-Ė)

Kaunas - UAB "PERSONALO SPRENDIMAI"

Darbo pobūdis

  • Ledo inventoriaus priežiūra, pačiūžų galandinimas;
  • Bilietų pardavimas;
  • Ledo inventoriaus išdavimas-priėmimas;
  • Ledo paruošimo (valymo) darbų vykdymas.

Darbas slenkančiu grafiku (4 darbo dienos, 4 laisvos dienos).

Reikalavimai

  • Puikūs bendravimo įgūdžiai;
  • Pareigingumas, atsakingumas;
  • Darbštumas;
  • Privalumas - darbo kasos aparatu patirtis.

Mes jums siūlome

  • Draugišką kolektyvą;
  • Slenkantį darbo grafiką (galima derinti su studijomis).

Mūsų klientė – tarptautinė nekilnojamojo turto konsultacijų bendrovė, teikianti nekilnojamojo turto valdymo paslaugas, tarpininkaujanti investicijų į nekilnojamąjį turtą sandoriuose, nuomojant ir parduodant komercinį turtą, atstovaujanti klientų interesus vystant naujus ar plėtojant esamus projektus.