ICECO įmonių grupė

LEDŲ MIŠINIO RUOŠĖJAS (-A)

800-1000 €/mėn. Į rankas
Приймаємо українців
Marijampolė, Vilkaviškis, Kalvarija - ICECO įmonių grupė

Darbo pobūdis

Įrengimų paruošimas;
Pieno priėmimas;
Ledų mišinio maišymas pagal pateiktas receptūras;
Ledų mišinio pasterizavimas, homogenizavimas, atšaldymas ir suleidimas į brandinimo talpas;
Žaliavų likučių apskaita.

Darbas pamaininis, nuo 8:00 iki 20:00 val.

Reikalavimai darbuotojui

Savarankiškumas, atsakingas požiūris į darbą;
Motyvacija ir noras tobulėti, mokytis;
Darbo patirtis panašioje pozicijoje - būtų privalumas.

Įmonė siūlo

Sveikatingumas

Sveikatos draudimas

Transportas

Nemokamas automobilio parkingas

Kiti privalumai

Nuolaidos įmonės produkcijai/paslaugoms
Priedus prie atlyginimo pagal darbo rezultatus;
Draudimą nuo nelaimingų atsitikimų visą parą;
Nemokamą atvykimą į darbą visuomeniniu transportu (Marijampolės mieste);
Dalinį transporto išlaidų kompensavimą važinėjantiems į darbą iš toliau;
Išskirtines nuolaidas ICECO firminėse parduotuvėse!

Atlyginimas

800-1000 €/mėn. į rankas
Darbo užmokestis nustatomas atsižvelgiant į kandidato darbinę patirtį ir įgūdžius.

ICECO įmonių grupė – tai drąsi, veržli ir dinamiška maisto gamybos ir platinimo įmonė. Daugiau nei 500 darbuotojų turinti, tris veiklos dešimtmečius skaičiuojanti įmonių grupė geriausiai žinoma dėl žuvies ir ledų produkcijos pažymėtos prekės ženklais „Zigmas“ ir „AURUM“. Įmonė eksportuoja apie 70% savo produkcijos į Vokietiją, JAV, Belgiją, Jungtinę Karalystę ir kitas pasaulio šalis. Esame socialiai atsakinga įmonių grupė: teikiame paramą labdaros organizacijoms, švietimo įstaigoms, remiame kultūros bei sporto renginius.