Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „SDG“
More about company »

Lektorius

800-1500 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Kaunas - UAB „SDG“

Darbo pobūdis

Mes mokome darbininkus dirbti saugiai: virinti, dirbti dideliame aukštyje, genėti medžius ir krūmus, vairuoti krautuvus, valdyti kranus.
Profesijų ir techninių įgūdžių, kurių mokome, sąrašas yra ilgas, tačiau mūsų paskaitų klausytojai išmoks ne tik dirbti – jie išmoks dirbti saugiai!
Taigi jei domiesi techninės pakraipos darbais, nori ir gebi perteikti žinias kitiems – kviečiame tave prisijungti prie mūsų komandos ir tapti lektoriumi. Skaitysi paskaitas, atnaujinsi mokymo programas bei metodinę medžiagą ir rūpinsiesi, kad, baigę mokymus, klausytojai gebėtų saugiai dirbti savo darbą.

Mes tikimės, kad:

  • turi aukštąjį inžinerinį išsilavinimą (nes mūsų mokomi dalykai yra techninės pakraipos)
  • turi vairuotojo pažymėjimą (nes kartais reikės mokyti žmones kliento įmonėje, tad įmonė suteiks automobilį)
  • mėgsti bendrauti, dalintis žiniomis
  • domiesi naujovėmis (nes technika ir darbų saugos reikalavimai progresuoja sparčiai, tad ir mokymų turinys turi neatsilikti)
  • kalbi angliškai arba rusiškai ir turi patirties gamybos arba inžinerijos srityse – tai nėra būtina, bet tai būtų didelis privalumas

Mes jums siūlome

darbą socialiai atsakingoje įmonėje, besirūpinančia savo darbuotojais bei jų šeimos nariais
galimybę dalintis savo žiniomis ir padėti žmonėms tobulėti profesinėje srityje
patrauklų atlyginimą bei priedus, priklausančius nuo darbo rezultatų
šviežią medų iš įmonės bityno

Atlyginimas

800-1500 €/mėn. neatskaičius mokesčių
UAB „SDG“

UAB „SDG“

UAB "SDG" - lyderiaujanti konsultacijų kompanija Lietuvoje, teikianti paslaugas darbuotojų saugos ir sveikatos, darbo teisės, gaisrinės saugos, aplinkosaugos, civilinės saugos, apsaugos nuo elektros srityse, diegianti kokybės vadybos sistemas, teikianti inžinerines, mokymo paslaugas.
SDG kodas – tai įmonė turinti didelę patirtį asmeninių apsaugos priemonių bei darbo drabužių prekyboje. Kompanijos tikslas – parinkti įmonę atitinkantį įvaizdį, poreikius, finansines galimybes ir darbuotojų sveikatą apsaugančias darbo saugos priemones bei stabiliai jas tiekti.
SDG kodas – tai SDG įmonių grupės narė.
Informacija apie UAB „SDG“
1422 €
Vid. atlyginimas bruto
(59% didesnis už LT vidurkį)
215
Darbuotojų skaičius
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1200 €
25% uždirba 1200-1450 €
25% uždirba 1450-1650 €
25% uždirba nuo 1650 €
Vadovas: Eduardas Jasas